Entelköy Efeköy'e karsi (2011) poster

Entelköy Efeköy'e karsi (2011)

Tags
Director
Country
Turkey
Runtime
111 minutes

eskon profile photo
eskon
Dondurmam Gaymak kadar beğenmedim ama yine de ele aldığı konu ile bile alkışı sonuna kadar hak eden bir film.
1
17 days ago
Sherlock.1854 profile photo
Sherlock.1854
Bu filmi bir noktaya kadar keyifle izledim. Ta ki sarhoş olup küfürü basana kadar. Bu yüzden hep Yerli film izlerken iki kez düşünür oldum. Buna benzer bir olayda Düğün Dernek filminde yaşadım hadi ben neyse de tam hatırlamıyorum 7-8 yaşında ailesi ile birlikte sinemaya gelen çocuğu gördüm o filmde güzel gidiyordu bir noktaya geldik yine küfür keyfimi kaçırdı... Hayır bir de bir tane uyarı yok bu film de sıkıntılık bir durum var mı yok mu bilemiyorsun. Sırf gişe rekoru kırmak için küçük çocuğun bile aklına giren bu zihniyetlerden nefret ediyorum. Ne izleme ne de izlettirme taraftarıyım...
1
over 1 year ago
Sherlock.1854 profile photo
Sherlock.1854 @TARIK59 
Üstat özet bölümüne yazman gerekirdi saygılar :)
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
komik ve anlamlı bir film olmuş ara ara sıkıyor ama yine de kendini izlettiriyor .
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Onlar şehir hayatının kargaşadan muzdarip, bütün bu kaostan kaçmaya çalışan bir grup yeşil çevreci; doğa ile dost, doğaya zarar veren her şeye düşman bir avuç idealist yeşilci.
hep beraber Ege’nin o güne kadar sakin hayat süren bir köyünde, komün şeklinde yaşayabilecekleri yeni bir köy inşa etmeye girişirler.
Şehirli çevrecilerin oraları bırakıp, kendi köylerine geldiğini gören yerel köy halkı ise kurak tarlalarını ve eski evlerini bu idealist kentlilere olduğundan pahallıya sattıkları için gidişattan oldukça memnundur.
Fakat bölgeye kurulması planlanana termik santral kararı köyün yeni sakini olan çevrecileri bir anda ayağa kaldırır. Tarımdan umudu kesen köylüler yeni iş imkanları doğacağı için sevinirken, ekolojistler santrala tamamen karşıdırlar.
0
over 2 years ago

Who liked Entelköy Efeköy'e karsi

Who wishlisted Entelköy Efeköy'e karsi

Shelves that Include Entelköy Efeköy'e karsi

Interesting content shared about Entelköy Efeköy'e karsi

^ Back to Top