Escape Plan (2013) poster

Escape Plan (2013)

Country
USA
Runtime
115 minutes
cinemarty Dünyanın en önemli güvenlik uzmanlarından biri olan Ray Breslin, işinde son derece tanınan bir güvenlik tasarımcısıdır. Kendi tasarlayıp inşa ettiği üst düzey korumalı hapishanenin konuklarından biri ise kendisi olur. Kendi tasarladığı hapishanede şimdilerde mahkum olarak yer alan Ray, yüksek güvenlik engellerini bir bir aşarak firar etmeyi planlamaktadır. Bu yolda hapishanenin en saygı duyulan mahkumlarından olan gizemli Emil ile anlaşır. Emil'in tek derdi arkadaşlarına zarar gelmemesi, hapishane şartlarının mümkün mertebe insancıl olmasıdır. Ancak Ray'in planları bambaşkadır...

Supuble profile photo
Supuble
Gerçekten çok güzel kurgulanmış ve tasarlanmış bir filmdi. Çok beğendim.
1
14 days ago
seraytaylan profile photo
seraytaylan
cok saglam bir filmdi sıkılmadan izledim tavsiye ederim
1
1 month ago
Feedback profile photo
Feedback
Abartmaya değmez..
0
7 months ago
yahsiii07 profile photo
yahsiii07
İki ihtiyar delikanlının (stallone-arnold) harikalar yarattığı aksiyonun bir dakika bile düşmediği yer yer mantık hataları da olsa ekrana kilitleyen sürükleyici bir film.

bir de filmde doktor, doktorların tanımını yaptı ki dedigini anlamak icin aynı sahneyi 3 kere izlemeye vesile olmuştur ;)
doktorlar, hakkında çok az şey bildikleri hastalıkları tedavi etmek için çok iyi bilmedikleri ilaçları hiçbir şey bilmeyen insanlara reçete eden kişilerdir.
4
12 months ago
eskon profile photo
eskon
Akıllara feza bir kaçış planı... Abartıdan, bol aksiyondan hoşlananlara gelsiiin! Ha bir de Schwarzenegger ile Stallone hayranlarına :)
0
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
HAPİSHANE KLASİĞİ İyi adamı içeri sokarak farkındalık oluşturulmak istenmiş. Yine de bu türün klasik tarzı aşılamıyor. Bildiğiniz hapishane olayı. Oyuncular vasat. Ortalama bir film.
1
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
sinemada izlemeye değmez ama tvde oynuyosa muhakkak izlerim filmlerinden.
0
over 1 year ago
gangrel profile photo
gangrel
Kurgu iyi arnold ve stallone bildiğimiz gibi. Ayrıca person of interest teki arkadaş da kötü adamı mükemmel oynamış tavsiye ederim. Eğlenceli film.
1
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
Stallone ve Schwarzenegger (ctrl+c ve ctrl+v başka türlü zaten kendiside yazamıyomuş soy ismini.) . Afişte bir hapishane ve filmin ismi kaçış planı. Yanına da Caviezel geliyor ve film daha izlenmeden şahane bir şey olduğunu söylüyor.
0
almost 2 years ago
felaket1905 profile photo
felaket1905
ufak ipuçlarının önemini anlatan harika bir film
0
2 years ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
vaktin nasıl geçtiğini anlamadan ve sıkılmadan izledim ..ama hapishane filmleri olunca dizide olsa aklıma prison break geliyor :)
2
2 years ago
Poker profile photo
Poker
İyi kurgulanmış bir film.
0
2 years ago
EMREAYAN profile photo
EMREAYAN
Ve sonunda eski ustaların birleşme denemelerinden biri iyi bir iş yaptı. Hiç beklemiyordum. Sylverster Stallone'un şu yaşına rağmen performansına diyecek birşey bulunamıyor. Upgrade edilmiş "Hür-Kan" filmi gibi olmuş. Senaryosu yönetmenliği çok güzel.Açıkçası üzüldüğüm iki şey var. 1-Bu Jim Caviezel'in flash tv kıvamında rezil oyunculuğu, 2-Büyük usta Sam Neill gibi birinin, son derece geri planda sıradan bir rolde olması. Keşke Sam Neill ile Jim Caviezel'i yer değiştirselerdi de, o saçma sapan abartılı mimiklerini daha az görseydik. Hele ki ölmeden önceki son saniyede, mama isteyip de alamamış kaniş-terrier kırması kafa devirmesi, mahkemeye verme nedeni...Jim'i saymazsak son derece kaliteli ve akıllıca bir film.
0
2 years ago
LEONN profile photo
LEONN
son yıllarda izlediğim güzel bir hapishaneden kaçış filmi :)
0
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
güzel bir plan..Kadro sağlam.Türkçe si çıkınca bir daha izleyeceğim
0
over 2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
Filmi izlerken zamanın nasıl geçtiğini anlamadım bile. Oyunculuklar ve kurgu gerçekten çok iyiydi.
0
over 2 years ago
filmsever profile photo
filmsever
Kurgu mükemmel...
0
over 2 years ago

Who liked Escape Plan

Who wishlisted Escape Plan

Shelves that Include Escape Plan

Interesting content shared about Escape Plan

^ Back to Top