Evil Dead II (1987) poster

Evil Dead II (1987)

Director
Country
USA
Runtime
84 minutes
KerseL Ash şimdi bir gece daha hayatta kalmak zorunda. Bu kez sahneye, orijinal öyküde kötülüğü icad edip dünyaya salan Profesör'ün kızı, bir tamirci, Profesör'ün ortağı ve tamircinin kızarkadaşı da dahil oluyor. Gece boyunca tüm bu karakterler, iblisler ordusu, grotesk derecede bir komiklik, kan, vahşet, bir elektrikli testere, bir çifte, havada uçan bir göz ve espri anlayışı olan kesik bir elin yaptıklarını izleyeceğiz.

Trailer not available.

blackclaw profile photo
blackclaw
İlk filme kıyasla daha hareketli olmuş. Bu bölümünü daha çok sevdim. Tabi 87'de çıktığı için efektler dandik hatta ilk filmden de dandik olmuş ama izletiyor kendini :)
2
almost 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk filmi aratmayacak dandiklikte bir filmdi. Hiç bir yerini beğenmedim. Komedi etiketi eklenmiş olsa da komik dahi bulamayacağım kadar kötüydü. Bugüne kadar izlediğim en kötü filmler arasında yer alıcak bir seri oldu iki filmle :D
2
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzlediğim en iyi korku- komedilerdendi. İlk filmi salt korkuydu ve beğenmemiştim ama bu korku komedi tercihi çok başarılı olmuş çok eğlenceliydi. Herbir karesinden absürdlük akıyordu. Fakat filmde asıl göz ardı edilmemesi gereken şüphesiz Bruce Campbell' in harika performansıydı.
1
over 1 year ago

Who liked Evil Dead II

Who wishlisted Evil Dead II

Shelves that Include Evil Dead II

Interesting content shared about Evil Dead II

^ Back to Top