Extremely Loud & Incredibly Close (2011) poster

Extremely Loud & Incredibly Close (2011)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
129 minutes
Noir 11 Eylül saldırılarında çok sevdiği babası ölen 11 yaşındaki Oskar Schell küçük yaşına rağmen zeki ve meraklı bir çocuktur. Amatör olarak mucitlikle ilgilenen, takı tasarımcılığı yapan, astrofizikle ilgilenen, pasifist olan ve tef çalmayı bilen küçük Oskar; babasının ölümünden 2 yıl sonra bir gün babasına ait bir vazoda gizemli bir anahtar bulur ve anahtarın hangi kilide ait olduğunu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar.

SuAgaoglu profile photo
SuAgaoglu
Bi filmin sonu duygusal olur ağlarsın, bir iyi dramatik sahne olur ağlarsın da başından sonuna kolun kopmuş gibi ağlarmısın arkadaş. Ciğerim soldu.
2
1 year ago
megung profile photo
megung
böyle film mi yapılır ya hu ayıp be ayıp :/
3
over 1 year ago
Aaisha profile photo
Aaisha
bir filmi tekrar tekrar izleme gibi bir huyum olmamasına rağmen bunu bir kez daha izlerim diye düşünüyorum.konusunun harikalığı dışında ,tom hanks ve sandra bullock hayranlığı varsa bir de sizde:kaçırmayın derim.
3
over 1 year ago
SuaY profile photo
SuaY
Tom Hanks hayranı olduğumdan filmi onun için izlemek istedim başta. Ama izleyince çokta rol almadığı belli oluyor. Yinede hayalkırıklığı olmadı. Bir filmi izledikten sonra kitabını okuma isteği hiç olmadı daha önce ama bunu okuyacam. İzleyin derim..
8
over 1 year ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
çok güzel yaaaaaaaaa kesin ve kesinlikleee izleyin derim kaçırmayınn
1
almost 2 years ago
Lioness profile photo
Lioness
Bu filmi 2 kere izledim sonunu biliyo olmama rağmen göz yaşlarımı tutamadım. Harika bbir film ve mükemmel bir oyunculuk.
1
2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
11 Eylül saldırılarında çok sevdiği babası (Tom Hanks) ölen 11 yaşındaki Oskar Schell küçük yaşına rağmen zeki ve meraklı bir çocuktur. Amatör olarak mucitlikle ilgilenen, takı tasarımcılığı yapan, astrofizikle ilgilenen, pasifist olan ve tef çalmayı bilen küçük Oskar; babasının ölümünden 2 yıl sonra bir gün (Thomas Horn) babasına ait bir vazoda gizemli bir anahtar bulur ve anahtarın hangi kilide ait olduğunu bulmak için araştırmalar yapmaya başlar.
1
over 2 years ago

Who liked Extremely Loud & Incredibly Close

Who wishlisted Extremely Loud & Incredibly Close

Shelves that Include Extremely Loud & Incredibly Close

Interesting content shared about Extremely Loud & Incredibly Close

^ Back to Top