Finding Dory (2016) poster

Finding Dory (2016)

Director
Country
USA
Runtime
97 minutes
KerseL Kayıp Balık Dori filmi kimsenin unutamadığı Mavi Tang balığı Dori’yi geçmişiyle ilgili bazı yanıtlar ararken arkadaşı Nemo ve Marlin’le yeniden biraraya getiriyor. Dori neleri hatırlayabilecektir? Ailesi kimdir? Balina dilini nereden öğrenmiştir?

Laylaylom profile photo
Laylaylom
Nemo, sinemada izledigim ilk filmdi. Babamin elimden tutup sinemaya goturusunu dun gibi hatirliyorum. Cok heyecanlanmistim :) O yuzden bu animasyonun benim icin ozel bi yeri var. O gunlerdeki heyecani yeniden tattirdi bana :) Bence cok tatliydi :)
0
5 days ago
tugbadursun profile photo
tugbadursun
Bayıldım, çok güzel olmuş 😍
0
1 month ago
8bitbon profile photo
8bitbon
biraz şaşırsaydık keşke..
1
1 month ago
nihanovatman profile photo
nihanovatman
Nemo filmini izlediğimde 10 yaşında bir çocukmuşum meğer :) filmin oyuncaklarıyla oynadığımı hatırlıyorum... Bunca aradan sonra onlarla animasyon şeklinde tekrar buluşmam çok hoş oldu :) İzlenilesi, izlerken yüzde tebessüm bıraktıran filmlerden tavsiye edilir 👍
1
1 month ago
Brook profile photo
Brook
Sevimli bir animasyondu. Kalite bakımından çok şey beklenemez tabi ama yine de Nemo ile bağlantılı olması ve hikayenin işlenişi fena değildi. Tabi konu klasik bir konu. Okyanus animasyonlarında işin içinde minnak balık varsa kaybolmak da var. O anlamda sıktı tabi bu tarz yapıtlar ama hayırlısı be. Bir de Deniz ATı olanını yaparlarsa şaşırmam :)
1
1 month ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Fena değildi ama son zamanlardaki animasyonların (Inside Out/ Big Hero 6) muhteşemliğine erişememiş. Ayrıca neden 3 boyutlu olduğunu da anlamış değilim. Öyle aman aman bir sahnesi de yoktu 3. boyut için. Bir de türüne göre fazla duygusal buldum. Yeni karakter Hank'i sevdim. Tüm bunlara rağmen yine de tatlıydı =]
0
3 months ago
Laylaylom profile photo
Laylaylom
Merakla bekliyoruum
0
4 months ago

Who liked Finding Dory

Who wishlisted Finding Dory

Shelves that Include Finding Dory

Interesting content shared about Finding Dory

^ Back to Top