Flammen & Citronen (Flame and Citron) (2008) poster

Flammen & Citronen (2008)
(Flame and Citron)

Country
Denmark
Runtime
130 minutes
Blacklion Flammen (Ateş) ve Citronen (Limon), İkinci Dünya Savaşı sırasında Danimarka direnişi adına Nazi subaylarını ve sempetizanlarını öldüren iki suikastçidir. Acımaları olmayan bu iki tetikçi, güzel kadınlar başta olmak üzere kimseye güvenmez. Öldürdükleri adam sayısı arttıkça, her şey sorgulanmaya başlar. Kuşkunun ağına düşmüş olan Ateş ve Limon hassas bir zeminde hareket ettiklerini hisseder. Ve sadece birbirlerine güvenip yeteneklerini Gestapo’nun nefret ve korku uyandıran şefi Hoffmann’a ulaşmak için ortaya koymaya karar verirler.

Blacklion profile photo
Blacklion
Harika bir flimdi ,iyi bir temposu vardı.Arşivde olmayı hak ediyor.izlenilmeli mutlaka...
0
almost 2 years ago
KoreAskeri profile photo
KoreAskeri
Vaytenjurgen...
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Cok ıyı fılmdı tavsıye eden arkadaşlar sayesınde haberım olup izledim ve cok beğendim. Tavsiye ederim tarihi filmler ve 2. Dünya savası konulu fılmlerden hoşlananlar mutlaka ızlemeli .
4
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok iyi bir filmdi. açıkcası bukadarını beklememiştim arkadaş önerdiğinde. filmi izlerken bir noktada da düşünmeye başlıyorsunuz acaba daha kötü olan polisler mi suçlular mı diye
0
over 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Film genel olarak alçak tempoda gdiyor ama finali inanılmazdı :s çok mutlu etmiyor ama savaşında gerçek yüzü bu. Tarih sever biri olarak gerçekten keyif aldım. umarım siz de alırsınz.
0
over 2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
savas iste...elemanin secimleri bile bile lades gibi gorulebilir; hatta salaklik denilebilir...ama bazen kendi dogrularinin verdigi haz herseye deger...
0
over 2 years ago

Who liked Flammen & Citronen

Who wishlisted Flammen & Citronen

Shelves that Include Flammen & Citronen

Interesting content shared about Flammen & Citronen

^ Back to Top