Focus (2015) poster

Focus (2015)

Director
Country
USA
Runtime
105 minutes
Blacklion Nicky zamanının usta dolandırıcılarından biridir. Bir gün Jess Barrett adında genç güzel ve çekici bir kadın ile yolları kesişir. Sıradan bir kadın olmayan Jess, soygun konusunda en az Nicky kadar yeteneklidir! İkili büyük bir avın peşine düşme planı yaparken, hiç hesapta yokken birbirlerine de aşık olacaktır... Senaristliği ve yönetmenliği Glenn Ficarra ve John Requa ikilisine ait olan suç ve aksiyon filminde başrolleri Will Smith ve Margot Robbie paylaşıyor

arifcicek profile photo
arifcicek
Will Smith ve Margot iyi bir ikili olmuş, ayrıca Margot harbiden çok güzel. İzlerken insan gözünü alamıyor. Hırsızlık çeteleri ile alakalı film sevenlerin hoşuna gidecek bir film, üstelik romantik komedi.
0
21 days ago
Feedback profile photo
Feedback
Sadece Margot Robie icin bile izlemeye deger, isterse konu olmasin...
0
7 months ago
alicancam profile photo
alicancam
Orta halli suç film. Zaman geçirmelik türden.
1
12 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Imdbsine bakip dusuk beklentiyle izledigim icin sanirim,cok begendim hatta bayildim!Sasirtici filmler sevenler muhakkak izlemeli!
2
1 year ago
neway profile photo
neway
Bir kaç kopukluk olsa da Will için izlenir.
1
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
DOLANDIRICILIK ÜZERİNE Margot Robbie zayıf kalmış ama Will Smith yine filmi sürüklüyor. Aksiyon, heyecan bir an düşmüyor. Hatta olaylar arası geçiş çok hızlı, öyle ki ana konuyu takip zorlaşabiliyor. Hırsızlık ve dolandırıcılık vakaları sayıca fazla olmuş...Eğlenceli bir film.
1
1 year ago
starch profile photo
starch
Konu güzel, müzikler güzel. İnsanı sürekli şaşırtıyor. Zevkle seyredilebilen, tam sevdiğim türden bir film..
5
1 year ago
92mali profile photo
92mali
Şaşırtıcılık üzerine kurulu bir film :) The Game'i anımsattı bana
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Mükemmel bir film değil ki zaten öyle beklemiyordum fakat Will Smith ve Margot Robbie ile oldukça hoş bir film. Sıkılmadan keyifle izletiyor bazı yerlerde de oldukça şaşırtıyor. 7/10
1
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Beklentilerimi tam anlamıyla karşıladı. Gerçekten başarılı bir senaryo. Film Suicide Squad filminden önce Will Smith ve Margot Robbie için iyi bir kaynaşma nedeni olmuş. Oyunculuklar gerçekten çok iyi, senaryo da cabası. ( Ayrıca söylemeden geçemeyeceğim Margot Robbie harikulade :D )
2
over 1 year ago
Showtime profile photo
Showtime
Senaryo cidden muhteşem olmuş. Film izlerken sürekli şaşırıp kalmayı seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.Hakikaten nereye odaklanacağımı şaşırdım izlerken...
0
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Will Smith'in çektiği en ayakları yere basmayan film. Seyirciye sürekli ters köşeye yatırıp yaptığı işkence hiç hoşuma gitmedi. Bu tarz filmlerin senaryolarında biraz gerçek dünyaya öykündüğü takdirde başarılı olduklarını düşünüyorum. Çok fazla ütopik olayların olduğu bir hikaye var karşımızda . Seyirciyi hem fazla yoruyor, hem de film zamanında ciddi sıkıntılar olduğunu düşünüyorum. Güzel seçilmiş şarkılar ve teknik açıdan başarılı bir iş olduğunu söylememem gerek. Pazarlanabilir, duygusuz, seyirci üzerine oynayan, sanatsal kaygıları olmayan bir gişe filmi var karşımızda. Will Smith'in diğer filmleri kadar temiz bir yapım olmasa da. Türü seven seyirciyi yakalayabilecek bir film.
3
over 1 year ago
mrfaruk profile photo
mrfaruk
bazen konu kopuyo filmde ama genel olarak güzel bi film oyuncu kadrosuna zaten laf yok başarılı
3
over 1 year ago
rapsodiiiii profile photo
rapsodiiiii
Yine bir Will Smith harikası diyorum. Şiddetle tavsiye edilir
5
over 1 year ago

Who liked Focus

Who wishlisted Focus

Shelves that Include Focus

Interesting content shared about Focus

^ Back to Top