Frank (2014) poster

Frank (2014)

Tags
Director
Country
UK
Runtime
95 minutes
yazcsefa Genç bir müzisyen olan Jon'un Frank'in liderliğindeki ilginç bir müzik grubuna katılmasından sonra yaşanan komik maceraları anlatıyor. Jon, kendi gözüyle, grupla yaşadıklarına tanıklık etmemizi sağlıyor. Bir müzik grubunun sahip olabileceği en ilginç figürlerden biri olan Frank grup içerisinde oluşturduğu enteresan kurallar bütününü, taktığı büyük maskesi ile tamamlıyor. Filmin hikayesi İngiliz punk grubu The Freshies'in üyelerinden ilham alıyor.

melihkk1 profile photo
melihkk1
Sanat sanat içindir anlayışını çok güzel çerçeveleyen bir film. Şöhretin aslında herşey olmadığını,müziğin kendi doğasında oluşması gerektiğini çok güzel bir şekilde anlatıyor. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadan bitiyor film.
1
4 months ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Tam anlamıyla bu "Bu neyin kafası?" diyeceğiniz cinsten bir fim...
1
4 months ago
Bhrpst profile photo
Bhrpst
Film Amerika'ya gidene kadar çok güzeldi,Amerika ve Jon her şeyi bozdu :) Ayrıca filmin renkleri çok güzel değil miydi yahu. Gruptaki Milky Chance tipli çocuğu sevmemle birlikte Gyllenhaal'a bu tip çok iyi gitmiş bence o böyle bir kadın olmalı,suratsızlık yakışmış.
3
5 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Çok iyi bir kara komedi. Çılgın karakterleri olan çılgın bir film. İnceleri yakalarsanız çok şey öğrenebileceğiniz bir yapım. Her şey şöhret değildir.
0
6 months ago
cimcini profile photo
cimcini
Kafasından istediğim arkadaş; hem mecazen hem de gerçek olarak....
9
9 months ago
lollytop profile photo
lollytop
harika müzikler mi?????????????????? yorumlara bakarak izledim abartıldığı kadar bir film değilmiş. ne düşündürücü ne etkileyici ne güldürdü ne de üzdü. arada bir iki kere kıkırdamış olabilirim ama bu filme sempatimi artırmadı. zaman kaybı yaşadığım

0
9 months ago
edalibillah profile photo
edalibillah
izlerken kendimizi göreceğimiz deli frank ve onun hayatı. kalp
0
10 months ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Hayatın hiç görmediği yüzlerle karşılaştığımızda, kutunun dışına çıkmaya karar verdiğimizde insan olduğumuzu hissetmek böyle bir şey sanırım. Etkileyici bir o kadar "tuhaf ve harika."
4
11 months ago
eminuk profile photo
eminuk
Orjinal bir yapım. Müzikleri şahane. Belki de bir yerlerde youtube da hiç rastlamadigimiz, sıradışı muzikler yapan sıradışı insanlar vardır. Mümkünse o insanları dinleme şerefine her önüne gelen erişmesin :)
0
1 year ago
otekiben profile photo
otekiben
absürd sayılabilecek bir yöntemle başarının, mutluluğun, huzurun, normal sayılmanın ya da aykırılığın kalıplara göre olmayacağını anlatan ve final tercihiyle aksi düşünenlere kapak olan, hayran bırakan başarılı film
6
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Oldukça ilginç ve etkileyici bir kara komedi. Ben çok sevdim özellikle Frank' i ve müziklerini :D Sıradışı karakterleriyle sıradışı bir film. Oyuncu performansları harika Bence mutlaka tecrübesi edilmesi gerekn bir film tabi ki herkese hitap etmeyecektir ama denenmesini öneririm.
2
1 year ago
Senemini profile photo
Senemini
Tuhaf senaryo, garip karakterler, saçma müzikler. Hepsi bir arada olunca ilginç bir film çıkmış ortaya.
2
over 1 year ago
enesdalyan profile photo
enesdalyan
Müthiş bir 'Kara Komedi' güldürdüğü kadar üzüyor da, film bittiğinde yüzünüzde garip hüzünlü bir tebessüm oluşuyor, izlemenizi tavsiye ederim.
1
almost 2 years ago
SihirliEnerji profile photo
SihirliEnerji
çok saçma ve zaman öldüren bir film bence
0
almost 2 years ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
harika müzikler, harika oyunculuklar, harika senaryo ve ortaya çıkan muhteşem bir film. Başucu filmlerinizden biri olmaya aday.
1
2 years ago
incidamla profile photo
incidamla
Bağımsız akımını sevenler için süper film. Müzikler, diyaloglar, çekimler ve tabiki senaryosu oldukça etkileyici...
4
2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
ben müzik grubunu, ilginç karakterleri çok beğendim ya özellikle frank ve insan yüzünü tarif ettiği sahne... :)) bir de film bitebilecek en iyi şekilde bitti, çok sevdim
4
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Zamanınızı daha iyi bir filmle değerlendirmenizi tavsiye ederim ..
1
2 years ago

Who liked Frank

Who wishlisted Frank

Shelves that Include Frank

Interesting content shared about Frank

^ Back to Top