Freddy vs. Jason (2003) poster

Freddy vs. Jason (2003)

Director
Country
Canada
Runtime
97 minutes
Ricky.McFloyd Korku saçan iki karakterin bir araya geldiği filmde, Freddy yine gençlerin rüyalarını kabus haline getirmeye devam ederken gerçek dünyada da pek rahat edememektedirler, çünkü gerçek dünyanın korkulu rüyası Jason da ortalarda gezmektedir. Gençlerin ne rüyada ne de gerçek dünyada rahat edemedikleri filmde Jason'u rüya alemine götüremediklerinden Freddy'i gerçek dünyaya getirmeye karar verirler. Freddy nin rüya aleminden çıkarılması ile Jason'un artık dişine göre bir rakibi vardır.

melihkk1 profile photo
melihkk1
8 yaşında falan izlemiştim bunu. Tabi o zamanlar hiç bişey anlamadan,gözler kısık kulaklar kapalı izlemiştim. İyide korkmuştum :D geçenler de can sıkıntısından açıp izledim ve çok da eğlendim. Film iki tane unutulmaz karakterin son çırpınılarını gösteriyor. Para için yapıldığı çok belli. Herhangi bir konusu yok. Direk Freddy ve Jason u karşı karşıya getirmişler. Maksat modası geçmeye yüz tutmuş bu iki fenomeni ayakta tutmak. Ama fazla bi getirisi olmadı maalesef ki. Eğlence ve aksiyon tavan filmde. Jason ne kadar ciddi olsada Freddy onuda bi yola sokup bizi güldürmeyi başarıyor. Adam King. :D
0
2 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Fikir güzel ama senaryo bu ikiliye göre çok basit kalmış. Oyunculuklar ise amatörce. Bu ikili bir araya geldiğinde insan daha bir üst düzey şeyler bekliyor.
0
5 months ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Çocukluğumun travmalarından biri daha.
0
5 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Korku sinemasının en önemli iki karakteri Freddy ile Jason'ın kapışmasında , ilk yarısı klasik gerilim sahneleriyle ikinci yarısıda aksiyonun olduğu keyifle izlenen bi film olmuş.
4
8 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Freddy yanına Jason'ı alıp bir nevi 13. Cuma serisini de diriltmiş. ÜSt üste yaptıkları rezalet filmlerin üstüne bu film harika olmuş.
0
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Bu ikiliyi görmek için bile izlenir :)
2
1 year ago

Who liked Freddy vs. Jason

Who wishlisted Freddy vs. Jason

Shelves that Include Freddy vs. Jason

Interesting content shared about Freddy vs. Jason

^ Back to Top