Friday the 13th Part 2 (1981) poster

Friday the 13th Part 2 (1981)

Director
Country
USA
Runtime
87 minutes
Ricky.McFloyd Crystal Gölü Kampı'nın kötü bir geçmişi vardı. Kana bulanmış bir geçmiş. 20 seneden beri kimse oradaki ölümcül sessizliği bozmamıştı? Bugüne kadar. Alice,oğlu Jason'ın intikamını almaya çalışan akıl hastası bayan voorhees'i öldürdükten sonra rahat bir nefes alır.Ancak Jason Voorhes hiç bir zaman kristal gölünden sürülememiştir,ve bütün zamanını yakındaki ormanda insanlardan uzakta geçirmiştir.Annesinin Ölümünü gören Jason içini intikam hırsı ile doldurur.Bu olaydan beş yıl sonra bir grup maceraperest terkedilmiş kamp yerine gelir.

Trailer not available.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Ve Jason'ın tam anlamıyla olaya dahil olduğu ilk film. Henüz daha maskesine kavuşamamış olsa da yadırgamadan izlemek mümkün. Sonuçta filmin mantığı belli. Bir grup genç bir göl evine giderler bir seri katil de bunları öldürmeye başlar. Hani o zamanlar bu tarz bir senaryo zaten klişe değildi. Bunu düşünüp izlemek lazım.
1
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bu kadar iyi bir malzeme resmen harcanmış. Eğer sevişen gençleri izlemek isteseydim başka bir şey izlerdim tamam bu tür bölümler korku filmlerinde olan şeyler ama filmi tamamen bunla doldurup son 20-30 dakikada geri kalanı sıkıştırmak olmaz yani. Jason a rağmen ilk filmin gerisinde kalıyor. İlk 10 dakikası ve son 30 dakikasını izlemeniz yeterli diğer bölümleri hızlı hızlı geçseniz de olur. Maalesef beklentimin çok altında kaldı ama yine de Jason için karalistemde değil. Ayrıca oyunculuk olarak da sınıfta kalmış.
2
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Filmin ilk filmdeki gibi konusunu beğensem de ilk bir saatlik bölümünde sevişen gençler ve bir kaç kesim dışında pek de birşey mevcut değil. İçi çok iyi doldurulamamış.
1
1 year ago

Who liked Friday the 13th Part 2

Who wishlisted Friday the 13th Part 2

Shelves that Include Friday the 13th Part 2

Interesting content shared about Friday the 13th Part 2

^ Back to Top