Friday the 13th Part III (1982) poster

Friday the 13th Part III (1982)

Director
Country
USA
Runtime
95 minutes
Ricky.McFloyd Gene aynı yer, gene uyarılara kulak asmayan gençler ve bitmek bilmeyen korkunç cinayetler... Tabii ki bu cinayetlerin arkasında Kristal gölü kampının korkunç kabusu Jason vardır.Jason hastane morgunda tekrar dirilir. Jarvis ailesinden ve uyarılara kulak asmayan bir grup insandan intikam almaya devam eder.

Trailer not available.

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Sonunda Jason'ı Jason yapan imaja kavuştuğumuz film. Her ne kadar en karizmatik haline bürünse de yan roller oldukça amatör kaçmış bu filmde. Artık seriye karşı yavaş yavaş sabrımın tükenmeye başladığını hissettim. Yine de Jason'ın hatrına detaylara çok takılmadan izlenildiğinde isteneni bir nebze vermeyi başarabiliyor.
0
5 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Oyuncu ve oyunculukları oldukça yetersiz bulsam da Jason'ın bilindik imaja bürünüp ikinci filmden daha fazla sahnede olmasından dolayı ikinin biraz önüne geçti benim açımdan.
0
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Maalesef bu filmle bu seriyi sevmediğim kanısına vamış bulunmaktayım. Diğer bölümlere oranla daha atraksiyon dolu geçse de aynı senaryoyu tekrar tekrar farklı oyuncularla izlemek sıktı açıkçası sonları bile aynı hep (İlk film biraz daha farklıydı ) Hatta bazı sahneler birebir aynı. Aklımda sadece Jason' ın hokey maskesi ve palalı o klasik tarzının ilk oluştuğu film olarak kalacak.
3
1 year ago

Who liked Friday the 13th Part III

Who wishlisted Friday the 13th Part III

Shelves that Include Friday the 13th Part III

Interesting content shared about Friday the 13th Part III

^ Back to Top