Fritt vilt II (Cold Prey 2) (2008) poster

Fritt vilt II (2008)
(Cold Prey 2)

Tags
Drama, Horror, Mystery
Director
Country
Norway
Runtime
86 minutes
PaRaNoYa7 2006 yılının kışında Norveç dağlarının eteklerindeki Jotunheimen bölgesinde 4 genç korkunç bir şekilde ölür. Aralarından sadece bir genç kadın kurtulur. Bu genç kadın soğuk ve açlıkla mücadele ettikten sonra en yakın yerleşim yerine ulaşmayı başarır... Üstü kan içinde olan Jannicke isimli bu genç kadını, yolda tesadüf eseri bulan kişi, onu en yakın hastaneye götürür. Jannicke bir süre sonra hastanede kendine gelmeye başlar. Hastanenin koridorlarında dolaşmaya başlar. Hastanede sanki kimseler yok gibidir. Kâbus yoksa sona ermemiş midir?

Sefa profile photo
Sefa
Keşke konuyu klasik bir şekilde bağlamasalarmış. Onun dışında öldürmeler , kaçma-kovalamaca , gerilim güzeldi.
0
6 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Çok zorlama ve saçma bir film olmuş. Tamama ilk film iyiydi hoştu ama bu resmen ikinci filmin beğenilmesi üzerine sırf biraz daha para kalıdralım bu işten diyerek yapılmış resmen. 3. filmde ne yapacaklar çok merak ettim.
0
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
2006 yılının kışında Norveç dağlarının eteklerindeki Jotunheimen bölgesinde 4 genç korkunç bir şekilde ölür. Aralarından sadece bir genç kadın kurtulur. Bu genç kadın soğuk ve açlıkla mücadele ettikten sonra en yakın yerleşim yerine ulaşmayı başarır. Üstü kan içinde olan Jannicke isimli bu genç kadını, yolda tesadüf eseri bulan kişi, onu en yakın hastaneye götürür. Jannicke bir süre sonra hastanede kendine gelmeye başlar. Hastanenin koridorlarında dolaşmaya başlar. Hastanede sanki kimseler yok gibidir. Kâbus yoksa sona ermemiş midir?
0
over 2 years ago

Who liked Fritt vilt II

Who wishlisted Fritt vilt II

Shelves that Include Fritt vilt II

Interesting content shared about Fritt vilt II

^ Back to Top