Fritt vilt III (Cold Prey 3) (2010) poster

Fritt vilt III (2010)
(Cold Prey 3)

Tags
Horror
Country
Norway
Runtime
95 minutes
PaRaNoYa7 Jotunheimen 1976, Stehøe dağ oteli bir dizi gizemli olaydan sonra iflâs halindedir. Ailesi, oğullarını, başına gelen belâlardan sağ salim kurtardıktan sonra kilit altında tutmaktadır. Ancak bir gün birşeyler olur. Resmi kayıtlara göre çocuk dışarıda oynarken bir buz yarığına düşmüştür ve ailesi onu ararken çığın altında kalmışlardır. On yıl sonra, davayı araştıran polis bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını farkeder. Şimdi altı genç insanla birlikte geri dönüş yolundadır. Nasıl bir belâyla karşı karşıya olduklarına kuşku yoktur, ancak korku dolu anlarla yüzleşeceklerdir.

Sefa profile photo
Sefa
Her seride olduğu gibi klasik bir şekilde her şeyin nasıl başladığını anlatmışlar. İdare ederdi.
0
6 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Serinin en berbat filmiydi. Serinin izlenmesini önermem illa izliyecek biri varsa ilkini izleyip bıraksın. Çünkü giderek oyuncu kalitesi ve senaryonun mantığı yok oluyor. Daha fazla söze gerek yok izlediğim en kötü slaughter filmlerinden.
0
over 1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
1976'da Jotunheimen'de bulunan Stehøe isimli dağ otelinde meydana gelen gizemli olaylar otelin neredeyse iflasına neden olur. Oğullarının başına gelen bu belaları sağ salim savuşturduktan sonra Aile, oteli kilit altına alır. Fakat karanlık güçler geri dönmüştür. Çocuk, dışarıda oyun oynarken bir buz yarığına düşer ve ailesi de çocuğun izini sürerken çığa kapılır. Olay polis raporlarına böyle geçse de, on sene sonra davayı tekrar ele alan polis gözden kaçan bir kaç nokta keşfeder. Bu sırada altı genç, dağın dönüş yolundadır ve henüz hiçbiri ne ile karşılaşacaklarını, nasıl bir belaya bulaştıklarını bilmiyordur. Dehşet yanı başlarındadır...
0
over 2 years ago

Who liked Fritt vilt III

Who wishlisted Fritt vilt III

Shelves that Include Fritt vilt III

Interesting content shared about Fritt vilt III

^ Back to Top