From Hell (2001) poster

From Hell (2001)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
122 minutes
Blacklion Sadece efsanesi hayatta kalacaktı. Jack The Ripper, Londra'nın caddelerine terör getirmekteydi. Şeytani tavırları onun deliliğinin bir sebebi olduğunu gösteriyordu. Depp ve Graham bu sürükleyici macera filminde muhteşem bir performans sergiliyorlar (People). 1888 yılında Londra'da fakirler şehrin çeteler tarafından rahatsız edilen derme çatma binalarında yaşamaktadırlar ve Mary Kelly'nin (Graham) küçük arkadaş grubundan birisi öldürülür. Kötü ruhlu katil, dahi ama aynı zamanda problemli bir insan olan ve işinde geleceği görme kabiliyetinden yararlanan Müfettiş Abberline'ın (Depp) dikkatini çeker. Abberline derin bir şekilde bu davayla ilgilenir ve gerçeğe yaklaştıkça, Mary ve diğer kızlar için tehlike gitgide büyür. Acaba intikam almak için cehennemden gönderilmiş güç ile başa çıkabilecek midir?

cerencambaz profile photo
cerencambaz
harika bir film ve Johnny Depp yine şaşırmamış
2
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Jack the Ripper hikayesine farklı bir soluk getirmiş bu filmimiz. Dönemin Londra'sı çok güzel yansıtılmış. Senaryoyu çok etkileyici ve yeterli bulamadım eğer biraz daha bu konuda üstüne düşülseymiş favorilerimden olurdu ancak o vuruculuk yoktu maalesef. Oyuncular ve performanslarından bahsetmeye bile gerek yok. Kısacası şöyle güzel bir gerilim-polisiye istiyorsanız buyurun izleyin.
3
11 months ago
Lioness profile photo
Lioness
Bu adamı tekrar tekrar izlemeye doyamıyorum... ^^
2
over 1 year ago
starch profile photo
starch
Çok beğendim. Eski Londra'yı güzel yansıtmış. Konusu da hoşuma gitti.
1
over 1 year ago
Aaisha profile photo
Aaisha
karındeşen jack'i elen alan bir film. kurbanlarının önce boğazlarını kesen sonra organlarını çalan bir seri katil. harika oyunculuklardı hepsi.fakat gece izlenmemesi gerektiğini düşünüyorum.fazla kanlı...
1
over 1 year ago
furkandr profile photo
furkandr
johnny depp oynarda o film güzel olmamzmı çok güzel bir filmdi
0
over 2 years ago

Who liked From Hell

Who wishlisted From Hell

Shelves that Include From Hell

Interesting content shared about From Hell

^ Back to Top