Frozen (2010) poster

Frozen (2010)

Tags
Drama, Horror
Director
Country
USA
Runtime
93 minutes

digigirl profile photo
digigirl
Kaliteli gerilim filmi budur,tek mekan sıkıcı olabilir diye başlamıştım fakat diyaloglar bile öyle yerli yerinde ve dozundaki,mantık hatası çok olur böyle çaresizlik filmlerinde gözüne batar ,bu filmde o da yok.Tekrar izlerim!
2
1 year ago
Sefa profile photo
Sefa
Tek mekanda gecen muhteşem bir gerilim filmi her an ben olsam napardım Nasıl yapardım diye düşündüm. Filmi izlerken insan çok geriliyor izleyin.
2
1 year ago
yabann profile photo
yabann
Aksiyon sahnelerinden uzak , 127 hours filminin 3 kişi ile çekileni gibi olsa da :) sıkmadan kendini izlettiren bir filmdi . Ben beğendim midesi kaldırmayacak olanlar olabilir bazı sahneleri için bilginize .
3
2 years ago
neway profile photo
neway
Yanlış hatırlamıyorsam ilk televizyonda izlemiştim, epey zaman geçti tekrar izleme fırsatı buldum. Ben olsan ne yapardım bilemiyorum, film boyu nasıl çıksalar ki diye düşünüyor insan ama bulunan çözümler pek bulduklarından farklı değil. Dileyelim de kimse bu duruma düşmesin
3
over 2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
Zamanında orjinali ingilizce olan bu filmi rusça dublajlı, türkçe altyazılı izlemiştim :D o haliyle bile beğendiğimi hatırlıyorum, tek mekanda geçip sıkmayan gerilim filmlerinden
2
over 2 years ago

Who liked Frozen

Who wishlisted Frozen

Shelves that Include Frozen

Interesting content shared about Frozen

^ Back to Top