Funny Games (Funny Games) (2007) poster

Funny Games (2007)
(Funny Games)

Director
Country
USA
Runtime
111 minutes
Noir Ann (Naomi Watts), George (Tim Roth) ve ogullari Georgie (Devon Gearhart) kisa bir tatil icin gol kenarindaki yazlik evlerine giderler. Vardiklarinda komsulari Fred ve Eva’de bir gariplik sezerler. Ertesi sabah golf oynamak uzere sozlesmislerdir. George ve Georgie yelkenli teknelerini tamir ederken, Ann de yemek yapmaya koyulur. Bu sirada Eva’larin misafiri olarak tanistiklari genc ve kibar gorunumlu Peter (Brady Corbet) Ann’den yumurta istemeye gelir. Birden, Peter’in iceriye nasil girdigi konusunda suphelenen Ann yumurtalari vermekte tereddut yasar ve bu, aile icin gerilim dolu saatlerin baslangici olur.

yazcsefa profile photo
yazcsefa
Evet gerçekten beni muallakta bırakan ve garip hislerle bitirdiğim bir film oldu. Yalnız denildiği kadar çok rahatsız edici bulmadım ama yine de bir rahatsız edicilik var bu rahatsız edicilik o anki psikolojinize ve bu tür filmlere ne kadar alışık olduğunuza göre değişebilir. Filmi genel olarak düşününce anlamsız, gereksiz ve kısmen de saçma buldum bu nedenle o kalbe basmamayı düşündüm açıkçası ama yine de alışıldığın dışında bir film olması saygımı ve beğenimi kazandı. İlk kez bir Haneke filmi izlediğim için tarzına pek alışık değilim fakat denilene göre Haneke filmlerinde düşündürmeyi ve rahatsız etmeyi seviyormuş ve bu filmde bu amaçlara gayet iyi hizmet etmiş. Oyunculuklar çok iyi özellikle Michael Pitt. Oldukça sürükleyici ve dikkate değer ince noktalar var. Özellikle Sonra bir de Meraklılarına öneririm.
4
1 year ago
eskon profile photo
eskon
Avrupa yapımından yeniden uyarlamış yönetmen Haneke. Avrupa yapımı da iyi diyorlar, izlemdim. ama bu da çok iyi. hele Michael pitt...
1
2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
izlediğiniz en sinir bozucu film olabilir. bu konuda oldukça başarılıydı
3
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
2 kişinin bir aile yaptığı işkence...zaman öldürmelik
0
over 2 years ago

Who liked Funny Games

Who wishlisted Funny Games

Shelves that Include Funny Games

Interesting content shared about Funny Games

^ Back to Top