Furious Seven (2015) poster

Furious Seven (2015)

Tags
Director
Country
Japan
Runtime
137 minutes
PalavraUstuAzSinema Owen Shaw ve ekibinin yenilmesinden sonra, Dominic Toretto (Vin Diesel), Brian O'Conner ve geri kalan ekip artık sahip olmak istedikleri normal hayata ve Amerika'ya geri dönebileceklerdir, fakat Owen'ın büyük kardeşi Deckard Shaw (Jason Statham), Dominic'i takip eder. Nedeni ise kardeşini yaraladıkları için intikam almaktır. Bu yüzden ekip tekrar tehlikeye girecektir. Ekip Han'ın ölümünü öğrendikten sonra, Deckard onları ilk bulmadan önce kendilerinden birini öldüren adamı bulmak için yola koyulurlar...ALINTIDIR

FairyTalee profile photo
FairyTalee
EFSANE başka bi söz söylenemezdi heralde.ilk dakikasından son dakikasına kadar gözlerimi kırpmadan izledim. aksiyonun dibine vurmuşlar. şuan serinin 8. filmini hayal bile edemiyorum. sonu ayrı bi duygusal olmuş tabi. FOR PAUL :(
2
3 months ago
bahmetp profile photo
bahmetp
Geçen can sıkıntısına yine izliyim dedim farkettim ki değil 7-8 20 tane çekseler yine izlerim bu seriyi. Hayatımda bu kadar troll bir aksiyon olup bozuntuya vermeden troll değilmiş gibi davranan bi film serisi görmedim hoş arada adamlar da diyor aslında yok artık bunu da mı yapıcaz filan diye ama :D.
0
3 months ago
pembekelebek profile photo
pembekelebek
serinin en iyi filmidir.. Jason Statham un olması ayrı bir güzellik katmış.
2
5 months ago
seraytaylan profile photo
seraytaylan
EF SA NE !!
2
10 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Çok ama çok fazla abartılı sahne vardı. Yani yönetmen sırf aksiyon olsun diye saçmalamış. Ama istediğini gene elde etti. Milyonlarca dolar gişe elde etti. Nasıl olsa önemli olan para
0
11 months ago
Brook profile photo
Brook
Sahneleri bir harikaydı. Hareketli bir film. Mutlaka izlenmeli bence. Serideki tüm filmler güzeldir ayrıca :)
5
11 months ago
perdoso profile photo
perdoso
Hakikaten aksiyon sahneleri abartılı olmuş. Avengers izler gibi izleyin. Bir mantığa oturtmaya çalışırsanız filmin sonu gelmez.
0
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
aksiyon biraz fazla abartılmış doğallıktan çıkmış kimi yerde ama yine de soluksuz izledim kimi zaman güldüm sonunda çok ağladım:( çok çok iyiydi ama filmin ana temasının biraz dışında daha çok polisiye-aksiyon tarzına yaklaşmış gibisinden çok iyiydi genel olarak
2
1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Serinin en bol aksiyonlu filmlerinden biriydi. Kaliteli isim listesi de genişlemeye devam etmiş. Yine bir iki çok abartılı yer olsa da alıştık artık bu seride çok yadırgamıyorum :D Sonu da duygusal bir veda şeklindeydi.
2
over 1 year ago
SoulArt profile photo
SoulArt
Saçmalığın daniskası aksiyonun dibi :)). Hollywood bu aksiyon işini ne kadar saçmada yapsa insanın hoşuna gidiyor. müthiş bir temposu var filmin. Bu kadroyla yapılabilecek en iyi aksiyon bu sanırım. mantıklı bişeyler beklemeyenlere tavsiye ederim. ben çok sevdim
5
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
bknz: hollywood fizigi :D mantik disi saf aksiyon iceren bi film olmus. ilk filmleri daha bi sevdirmisti bana kendini. hayir bundan da keyif almadim diil ama her aksiyon sahnesinde "yuh artik" dedim. bu kadar aksiyon hikayenin onune geciyor. 6. filmin hikayesini hatirlamiyorum mesela. aile vurgusu yapmadan duramamislar bu filmde de, bi de final aksiyon filmi icin gercekten duygusal olmus :) person of interest ve terminator'u aklinizi getiricek detaylar var filmde ayrica. serinin seyrine yakisir bi film olmus, vakit cabuk gecsin isteyenler icin tavsiye ederim :)
4
over 1 year ago
Meriadoc profile photo
Meriadoc
Bu seriyle pek bir alakam yok. Sadece Paul Walker için izledim. En sonunda etkilenmemek mümkün değil. Zira hüngür şakırt ağlamamak için kendimi zor tuttum..
0
over 1 year ago
Peris profile photo
Peris
Aksiyon olarak 5 ve 6 nın gerisinde kalmış. önceki filmlerde biraz yer bulan fantastik aksiyon bu filmn tamamına yayılmış ve sıkıcı olmuş. Karakterlerin motivasyonu düşüktü. Bir çok oyuncu, sırf castda olmak adına öyle bi görünüp geçti filmde . ancak tüm bu olumsuzlukalrı bir yana bırakırsak filmin benim icin en vurucu yeri finalde Paul Walker'a yapılan veda idi. Gerçekten çok üzücüydü… Saadece bunun için bile tekrar izleyebilirim.
1
over 1 year ago
RoYaLSi profile photo
RoYaLSi
Filmin türü aksiyon yerine tamamen fantastik olmalıydı bence... Nitekim akla mantığa uygun sahne bulmak zor gibi... Uçan arabalar, ölümsüz adamlar, tarifi imkansız sahneler... Ölmeyi geçtim o kadar öldürücü dövüş sahnesinde kan bile göremedim: )) Bir noktadan sonra mantık aramayı da bıraktım ama seyirciyi uyanık tutayım diye bitmek bilmeyen o aksiyon sahnelerinden bayılmak istedim bi ara... Gereksiz uzun, gereksiz yığınla uzatılmış aksiyon sahneleriyle aksiyon türünden tamamen soğudum..!
3
over 1 year ago
Baybars42 profile photo
Baybars42
film süper çok yorum yapamayacağım.paul walker için güzel bir çalışma yapılmış herşeyin ötesi 8. filmi efsane olacak.bu film le zaten çok iyi bir başarı yakaladılar.izlenmesi gereken en iyi 1000 arasında 100 film arasına girmeli.
0
over 1 year ago
IlayDE profile photo
IlayDE
Seni özleyeceğiz Paul Walker...
2
over 1 year ago
Oznurr profile photo
Oznurr
Seri boyunca bu ekibi ve ekipteki karakterlerı benimsiyor ve gerçekten seviyosunuz.bu serinin 6.-7. filmlerini al diğer filmlerin hepsini çöpe at...İzlerken nefesinizi kesecek, ilk dakikasından son dakikasına kadar mükemmel bir aksiyon yapıtı.Aynı zamanda çok gülebileceğiniz, ağlayabileceğiniz bir film. hem dövüş hem yarış her ikisinide muazzam bir şekilde vermiş.Soluksuz izlenir!!!
0
over 1 year ago
hakan68 profile photo
hakan68
her zamanki gibi bir hızlı ve öfkeli filmi her anı aksiyon heyecan dolu ama her seferinde üstüne koymayı beceriyorlar klişe sahneleri olsa da bence mükemmel bir yapıt olmuş
0
over 1 year ago
CANERAHMET profile photo
CANERAHMET
FOR PAUL..
0
over 1 year ago
TheSerpilD profile photo
TheSerpilD
Bazı yerlerde yok anasının ki diyorsunuz. ama ben çok beğendim, çok güldüm sonunda da çok duygulandım. İzleyin derim.
0
over 1 year ago
beyzagne profile photo
beyzagne
paul walker için izledim sırf
0
over 1 year ago
atillalkan profile photo
atillalkan
çok abartı çok klişe var.
1
over 1 year ago
BladeMaster profile photo
BladeMaster
Çok sağlam bir film olmuş
0
over 1 year ago
Poker profile photo
Poker
6.ıncı filmi daha iyiydi bana göre. Gene güzel ama aksiyon sahneleri bir yerden sonra bayıyor.
2
over 1 year ago
msctm profile photo
msctm
3
over 1 year ago

Who liked Furious Seven

Who wishlisted Furious Seven

Shelves that Include Furious Seven

Interesting content shared about Furious Seven

^ Back to Top