Gangster Squad (2013) poster

Gangster Squad (2013)

Director
Country
USA
Runtime
113 minutes
cinemarty 1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birimie dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara and Jerry Wooters, Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir?

Poker profile photo
Poker
Güzeldi yani başarılı bir film olmuş ama o kadar. Halk düşmanları tarzı bir filmdi ama onun kadar da iyi bir film değildi o yüzden puanım. 10/7,5
0
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birimie dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir?
0
over 2 years ago

Who liked Gangster Squad

Who wishlisted Gangster Squad

Shelves that Include Gangster Squad

Interesting content shared about Gangster Squad

^ Back to Top