Get Smart (2008) poster

Get Smart (2008)

Director
Country
USA
Runtime
110 minutes
KerseL Maxwell Smart (Steve Carell) KAOS adıyla bilinen suç örgütünün dünyayı ele geçirme planlarını çökertmekle görevlidir. ABD casus teşkilatı Control’un kumanda merkezi saldırıya uğrayıp, ajanların kimlikleri ifşa olunca, Teşkilat Amiri’nin (Alan Arkin) her daim istekli analizcisi Maxwell Smart’ı terfi ettirmekten başka şansı kalmaz. Her zaman sahada ajanların süperstarı, korkusuz Ajan 23’le (Dwayne “Rock” Johnson) çalışmanın hayallerini kuran Smart, ne yazık ki kimliği ifşa olmayan tek ajanla, deneyimli, sevimli ama bir o kadar da öldürücü Ajan 99’la (Anne Hathaway) çalışmak durumundadır. Smart ve 99 birlikte KAOS’un büyük planını ve birbirlerini keşfetmeye çok yaklaşmışken, KAOS’un kilit isimlerinden Siegfried (Terence Stamp) ile yardımcısı Shtarker’in (Kenneth Davitian) terör estirirken ceplerini doldurmak peşinde olduklarını keşfederler. Çok az saha deneyimi ve daha da az vakti olan Smart’ın, eğer günü kurtaracaksa, elindeki birkaç yüksek teknolojili casus aygıtı ve dizginlenemez coşkusuyla KAOS’u yok etmesi gerekmektedir.

KerseL profile photo
KerseL
Film oldukça eğlenceli bir ajan komedisi..
2
9 months ago
bonibon8 profile photo
bonibon8
sevmedim saçma geldi bana :d
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok eğlenceli ve komik bir film. Steve Carell herzaman güldürmüştür beni zaten. Anne Hathaway'de uzun saçlı daha mı güzelmiş sanki :)
0
2 years ago
ugurfalanfilan profile photo
ugurfalanfilan
Bu türden filmler hep böyle eğlenceli olur ki benim kadınım 'hathaway' çok iyi oynamış ;) canı sıkılanlar için önerilebilir bence. hee bir de kadınıma fazla sulanmadan izleyiniz ;)
0
over 2 years ago

Who liked Get Smart

Who wishlisted Get Smart

Shelves that Include Get Smart

Interesting content shared about Get Smart

^ Back to Top