Ghostbusters (2016) poster

Ghostbusters (2016)

Tags
Action, Comedy, Sci-Fi
Director
Country
USA
Runtime
116 minutes
KerseL 8'li yılların ikonik filmlerinden Ghostbusters'ın devamında hayaletler Manhattan'ı ele geçirmek geri dönerken Ghostbusters ekibi ise şehri yok etmeye kararlı bu paranormal tehdidi bitirmek için bir araya geliyor...

mtufan profile photo
mtufan
spoiler sayılabilir------------->avcılar ortaya çıkar çıkmaz büyük olay patlak verdi biraz bekleselerdi daha acıklı olabilirdi. sürekli yeni şeyler icat etmelerine değil de icat etmeyi kolaylaştıracak nakit nereden çıktı anlamadım. tabi icatların çabukluğu da bence olumsuzluklardan biriydi. gerçi 4 lü de çabuk bir araya geldi. kevin in de saflık dozu abartılmış gibiydi ama eğlenceliydi.
neyse bu müziğin kulağıma gelmesi bile hoşuma gitti amblemi görünce ayrı bir sevindim. dans sahnesine ve holtzmann karakterinin dövüş sahnesine bayıldım.
hemen hemen herşey rastgeleymiş izlenimi verse de geçen zamanı anlamadan eğlendim diyebilirim. böyle yeniden çekilen filmlere karşı değilim. serinin diğer filmlerinden çok farklı bir alt yapısı olmamasına rağmen ayrı sevdim diyebilirim. başrollerin bayan olmasını yerinde buldum çünkü süper kahraman furyası oldukça yoğun bir erkek oyuncu kadrosunu kendisine bağladı. sonuç olarak yeniden yorumlanması başarılı olan yapımlardan olduğunu düşünüyorum.
2
28 days ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Fragmanı gelmiş geçmiş en kötü fragmanlar listesinde top10 içindedir. Neden yapıldığını hala da anlamadığım film. İzledim zamanımı çöpe atmaş gibi oldum. Hollywoodun yeni modası olan yeniden uyarlamardan ilki sayılabilir. Sırada Ocean’s 11, bladerunner, scarface, Rambo ve aklıma gelmeyenler. İnşallah diğerleri de bu film gibi çöp olmaz. Yani filmin tek pozitif yanı uyarlamasının daha değerli olduğunu anlamamızı sağladı.
0
1 month ago
Brook profile photo
Brook
Eğlenceli, akıcı ve etki bırakan bir filmdi. Ayrı bir tadı vardı o bildiğimiz seri ile kıyaslamazsak. Zaten o kadar da kıyaslamayalım canım. Güzeldi işte. İzleyin mutlaka.
2
1 month ago
seraytaylan profile photo
seraytaylan
ben çok eğlendim. kadro süper olmuş. özellikle holtzmann ve patty ye aşırı güldüm. devamı gelicek sanırım, izleyin tavsiye ederim :D
0
1 month ago
KerseL profile photo
KerseL
Filmi ilk Ghostbusters'tan bağımsız değerlendirimek gerekirse oldukça eğlenceli ve komik bi film olmuş. Yeni kadroda deyim yerindeyse cuk oturmuş. Özellikle Holtzmann'a bayıldım.Orginal filmin oyuncularını küçük rollerde görmekte ayrı güzeldi.
1
4 months ago
Peris profile photo
Peris
İyi bir film değil ama söylendiği kadar da kötü değil. eğlenceli bir yaz filmi olmuş. sadece Holtzmann için bile seyredilir...
1
4 months ago
asilzade profile photo
asilzade
Bırakın çocukluk filmlerimiz güzel kalsın!
1
9 months ago

Who liked Ghostbusters

Who wishlisted Ghostbusters

Shelves that Include Ghostbusters

Interesting content shared about Ghostbusters

^ Back to Top