Ghostbusters II (1989) poster

Ghostbusters II (1989)

Director
Country
USA
Runtime
108 minutes
KerseL Ghost Busters ekibinin New York şehrini kötü ruhların istilasından kurtarmasının üzerinden beş koca yıl geçmiştir. Ancak kafadarların hayalet avcılığı yapması yasaklanmış, her biri kendisine başka bir iş bulmak zorunda kalmıştır. Ray ve Winston çocuklar için hokkabazlık yaparken, Egon insan duygularının çevre üzerindeki etkilerini araştırmaktadır. Venkman yerel bir televizyonda uyduruk bir parapsikoloji programı yapmaktadır. Dana'ya gelince, Venkmanla birlikte olmuş, bir çocuk yapmış ve ondan ayrılmıştır. Genç kadın müzede üzerinde çalıştığı bir restorasyon işinde Karpatyalı Vigo'nun resmine denk gelir. Tablo büyülüdür ve Vigo hayata geri dönmek istemektedir. Hayalet Avcıları tekrar faaliyete geçmek için şehri ikna edebilecekler midir? Şehirdekilerin hayatı buna bağlıdır!

Trailer not available.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk film kadar başarılı olmasa da yine hoş eğlenceli bir filmdi.
0
6 months ago
SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
Bunun çizgi filmide vardı.
0
10 months ago
EmirHan profile photo
EmirHan
Şaşırtıcı şekilde IMDB puanı düşük olsa da bence ilkinden daha başarılı bir film. İlkinde Bill Murray tek başına filmi daha izlenebilir kılmışsa da ikincisinde bu sefer diğer karakterlerde de bir gelişme var, onlar da ön plana çıkmaya başlamışlar. Belki kötü karakter konusunda daha yaratıcı olunabilirdi ancak onun dışında izlenebilirliği birincisinden daha iyi. Keşke üçüncüsünü de bu kadroyla çekseler lakin Bill'i ikna etmek zor olsa gerek adam takmış üçüncüsü olursa başarılı olunamazmış diye.
1
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Serinin Kesinlikle En iyi temposu olan filmi, Sigourney Weave, Bill Murray ve Dan Aykroyd muhteşem... Keşke daha iyi pazarlanabilecek durumu olsaydı zamanında, şimdi çok daha kaliteli üçlemelerle kıyaslanırdı... Hafta sonunda parti yapıp 3 filmi birden tekrar izliyorum...
0
almost 2 years ago

Who liked Ghostbusters II

Who wishlisted Ghostbusters II

Shelves that Include Ghostbusters II

Interesting content shared about Ghostbusters II

^ Back to Top