Gods of Egypt (2016) poster

Gods of Egypt (2016)

Director
Country
USA
Runtime
126 minutes
Ricky.McFloyd Karanlığın acımasız tanrısı Set tarafından Mısır tahtı ele geçirilmiş ve tarihin en huzurlu ve barışçıl imparatorluğu, kaos ortamı içerisinde yıkıma sürüklenmiştir. Birkaç cesur asi, Set’e karşı ayaklanmaya karar verir. Sevgilisi Set tarafından ele geçirilmiş olan genç bir hırsız, Set’i tahttan indirerek mağlup etmeye çalışmaktadır. Genç hırsız Set’i tahttan indirmek ve mağlup etmek amacı ile güçlü tanrı Horus’tan yardım istemekte, onun ile iş birliği yapmaya çalışmaktadır. Antik Mısırın büyülü atmosferi içerisinde gerçekleşen olaylar perdeye başarı ile aktarılmıştır.

Brook profile photo
Brook
Mitolojinin içine nasıl edilir merak edenler izleyebilir.
0
1 month ago
muratalkas profile photo
muratalkas
Hiç beklediğim gibi çıkmadı... BEĞENMEDİM. 1994 Yapımı Yildizlara Geçit Filmi Nerdeeee 2016 Yapımı Mısır Tanrıları filmi nerdee...
0
2 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Mitolojiyi çok sewdiğimden ötürü film 1 adım önde başladı bende , kurgusunu we konunun işlenişini pek sewmesem de görsel efektler we oyunculuklarını beğendim genel olarak yorum yapacak olursak mitoloji merakınız warsa beğeneceğiniz ama sewmiyorsanız kusurlarına çok takılacağınız bir yapım , bence boş zamanlarda güzel wakit geçirmek için birebir ;)
3
4 months ago
xavalon profile photo
xavalon
Bekleneni vermeyecekti, vermedi.
0
4 months ago
mtufan profile photo
mtufan
gayet başarılı film kendi içerisinde. Görsel efektler ve güçlerin kullanılışları akıllıcaydı. Yine haketmediğini hissettiren birinin tahta çıkacakken engellenmesi ve olgunlaşmasını izledim. Bu constantine ve thor da da işlenmişti. Bence en güzeli thor gerçi koca film bunun üzerineydi burda asıl konu bu değildi fakat o geçişi iyi alabildim. Umursamazdan değerli ye dönüşen ölümlümüz bile vardı ki o insanlığın aynası gibi. :) Ahh şu umut bizden başka bir varlıkta gösterseler şaşardım zaten.
Bir ara öldürülen tanrıların yerine kpss ataması ne Zaman olucak deye düşünmedim değil :)
0
6 months ago
VforVandetta profile photo
VforVandetta
Oyuncuları ve şu filme harcanan parayı bana verin size bir şaheser yaratayım Mısır Tanrıları :)
0
6 months ago
vapaamies profile photo
vapaamies
Berbat bir senaryoyla harcanmış başarılı aktörler... Görsellikler de olmasa film baştan sona bomboş diyebiliriz. Gerçekten berbat bir film. Vaktinize yazık
1
6 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Iron Man zırhı giymiş Mısır Tanrıları :) Film fena başlamasa da izledikçe sıkılmaya başladım. Zaten kurgusunun çok başarılı olmadığı yorumlarda söylenmiş. Görsel efektler güzel evet ama benim için çok fazlaydı. Bi seviyeden sonrası da rahatsız edici geliyor bana. Herşeye rağmen Gerard Butler karizmatik. ama büyük beklentilerle izlemeyin derim.
3
6 months ago
melihkk1 profile photo
melihkk1
Güzel vakit geçirmek için izlenilebilecek bir film. Görsel efektlerin bazı yerleri tırt olabilir ama gene iyidi. Gerard butler resmen ortalığın amk filmde.
0
7 months ago
SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
kurgu olarak basit kaldı. ama eğlence amaçlı izlenebilir.
1
8 months ago
Arcadia profile photo
Arcadia
Mısır ve mitolojisinden hoşlanıyorsanız güzel vakit geçirtebilir görselliği çok ön planda çünkü. Ama kurgusal açıdan sınıfta kalır
1
8 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Hiç becerememişler. Berbat olmuş, hele ki mitoloji bilerek izlerseniz film daha da kötü gelir çünkü iyice saçmalamışlar, mitolojide orjinal (senaryolaştırılmamış) hikayeler bile filmdeki kurgudan daha anlamlı.
Övülecek bir yanını bulamadım, neresinden tutsan elinde kalır.
0
8 months ago
rezo1903 profile photo
rezo1903
çıkan engeller görsel olarak iyiydi, güzel olmuş.
0
9 months ago
sedd1 profile photo
sedd1
kurgusu yetersizdi sadece görsellik vardı.
0
9 months ago
effigiessui profile photo
effigiessui
güzel bir filmdi. imdbde düşük almış bence. Marvel filmi olsaydı görsel açıdan vs 7 üstü alırdı kesinlikle. Mantık olmaması, insanı inandırmaya çalışmaması da ayrı güzel.
0
9 months ago
GokhanOkutan profile photo
GokhanOkutan
seyirlik güzel bir film olmuş. 2 saat boyunca hayattan koparıp eğlendiren sonrasında üzerine düşünmeyeceğiniz güzel bi aksiyon olmuş.
0
9 months ago
yasingulez profile photo
yasingulez
izlediğim en saçma filmler arasında ilk beşi zorlar, adam makara ile güneşi çekiyor, ra'nın uzay gemisi var adam ikindiyi kılmış uyuyor, diğeri sopasını getiriyor sonra ışıklı alev topu atıyor, kainatın yutan kara hortumu yok ediyor, Allahım ne kadar saçma bir filmdi, görsel efektler abartı habire ışıklı ışıklı sahneler, 140 milyon dolar harcamışlar şu saçma filme
1
9 months ago
sercandevran profile photo
sercandevran
tanrı kralların hollywoodun herhangi bir romantk komedi filminden fırlamış konuşmaları dışında gerçekten iyi bir film görsel efektler harika aşırı akıcı ve seyirlik.
0
9 months ago

Who liked Gods of Egypt

Who wishlisted Gods of Egypt

Shelves that Include Gods of Egypt

Interesting content shared about Gods of Egypt

^ Back to Top