Godzilla (2014) poster

Godzilla (2014)

Director
Country
USA
Runtime
123 minutes
prometheus57 Toho’nun ikonik Godzilla’sı yeniden doğuyor., Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures’ın sunduğu bu olağanüstü macerada dünyanın en ünlü canavarı, insanlığın bilimsel kibri sonucunda ortaya çıkan ve varoluşunu tehdit eden kötü niyetli yaratıklara karşı duruyor.

esarialtin profile photo
esarialtin
Tutku yok, tutku yoksa sinemada yok, Godzilla ürkütmüyorsa neden var?? Bu filmin tonla japon versiyonu var, hepsi sinema tarihi açısından bundan daha değerli işler. Fantastik Japon işlerinin belki ilk dünyaya açılıp pazarlanan öğelerinden biri olan godzilla bu film ile beraber tarihin tozlu raflarının arasında kaybolacak gibi duruyor. O sinema tarihine etki eden yaratık gitmiş... Onca para onca zaman çöp... Ama Hollywood için farketmiyor yine de sattılar bu filmi milyonlara 160 milyon dolarlık film 600 milyon dolarlık iş yaptı. Ben ne mi yaptım. Torrent tabiki :D
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
alışılageldik ne olacağını bildiğimiz mutlaka kahraman bir kişiliğin olduğu sıradan bir amerikan abartısı
0
over 1 year ago
FutureX profile photo
FutureX
çocukluğumun efsane canavarını tekrar izlemek iyi oldu,üstüne de Walter White abimizin oyunculuğu da kaymağı.
0
almost 2 years ago
CANERAHMET profile photo
CANERAHMET
godzilla efsanedir film güzel
0
almost 2 years ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
film tam olarak 2 saat ancak bana çok uzun geldi ve geçmek bilmedi. tüm film boyunca süren bir takip var ve heyecanlı bile değil. görselliğe bir şey diyemem tabii ama onun dışında beğenmedim
2
almost 2 years ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
Efsane ve ilginç olmuş. Her zaman bir devasa yaratık insanlığı tehdit ederdi ve insanlar hallederdi. Bu sefer insanların gücünün yetmeyeceğini göstermişler iyide etmişler . Çok güzeldi
0
almost 2 years ago
Jenny profile photo
Jenny
film güzeldi fena değildi bence animasyon filmleri seven birisi olarak animasyonlarını beğendim ancak sanki bi dizinin 2-3 bölümünü izlemişim gibi sonuçsuzluk hissiyatı bıraktı. giriş fena değildi gelişme kısmı tam tat vermedi eksikti sonuç fena değildi ama gelişme kısmının eksikliklerini hissettirdi.
0
almost 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
beklentilerimi karşılamadı.efektler kurgu güzel omasına rağmen godzilla dövüş sahneleri daha fazla olmalıydı.6/10
4
2 years ago
mmtfb profile photo
mmtfb
senaryo gayet iyiydi. izlenmeli..
0
2 years ago
Deniz.c profile photo
Deniz.c
Efsane olmuş bence bu film. Görsel efektler ve kurgu çok güzeldi. Oyuncular biraz sönük kalmış ve godzilla nın gösterildiği çok az sahne var. Güzel film izlenir. **spoiler** Godzilla nın MUTO ya vurduğu kuyruk efsaneydi ve godzilla genel olarak güzel tasarlanmıştı. Ayrıca devam filmine göz kırpmışlar son sahnede.
0
2 years ago
yabann profile photo
yabann
Güzel filmdi bence mutlaka izlenmeli . Günümüz teknolojisi ile ellerinden geldiğince görsel olarak izlenir kılmışlar . İyi zaman geçirmelik film .
0
2 years ago
bahmetp profile photo
bahmetp
çok köklü bir serinin şimdilik son halkası. bir çok kez efekt ve gerçekçilik olarak yetersiz kalındığı için ara verilen godzilla bu sefer ki efektleri ile tam bir king of the monsters olmuş. japon karakteri olan godzilla amerikalıların elinde özgünlüğünü kaybetmiş. Film kurgu senaryo oyunculuk olarak çok yetersiz ama görsellik bakımından izlemeye değer.
2
2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
İşte yıllarca anlatılsa da eskimeyecek bir mit adeta… Yapılan kimyasal deneyler sonucu mutant misali dönüşüme uğrayan bir kertenkelenin dev bir canavara dönüşüp insanoğlunun başına bela oluşunu yeniden anlatan 2014 versiyon Godzilla’nın ilk gösterimlerinden gelen söylentiler heyecan verici olduğu yönünde. Bu tip bir film için beklenmedik oyuncuların rol aldığı prodüksiyon yaz aylarının henüz başında sinemalara konuk olup karanlık salonlarda izleyicileri korkudan tir tir titretirken aksiyonuyla da göz doldurmaya çalışacak.
0
over 2 years ago
starch profile photo
starch
Adamlar 1956 da da bu filmi çekmiş. Siyah-beyaz. Ne bilgisayar var ne teknoloji,,,
0
almost 3 years ago

Who liked Godzilla

Who wishlisted Godzilla

Shelves that Include Godzilla

Interesting content shared about Godzilla

^ Back to Top