Gone Baby Gone (2007) poster

Gone Baby Gone (2007)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
114 minutes
Blacklion "Good Will Hunting"in senaryosuyla Oscar ödülü kazanan oyuncu Ben Affleck'in ilk yönetmenlik sınavı "Gone, Baby, Gone"ın başrollerinde Casey Affleck (Ocean's Eleven), Michelle Monaghan (Mission: Impossible III), Oscar ödüllü Morgan Freeman ve Oscar adayı aktör Ed Harris oynuyorlar. "Mystic River"ın da yazarı olan Dennis Lehane'nin romanından uyarlanan, senaryosunu Ben Affleck ile Aaron Stockard'ın yazdığı filmde Boston yeraltı dünyasının en çirkin, en tehlikeli/belalı kesimlerinde kaçırılan 4 yaşındaki bir kız çocuğunu bulmaya çalışan iki özel detektifin sürükleyici öyküsü anlatılıyor.

alicancam profile photo
alicancam
Bu ve yönettiği diğer filmlere bakarsak ben affleck geceleğin en iyi yönetmenlerinden olacak ve mükemmel işler çıkarıcağa benziyor. Film çok ilginç ve güzel bir film. Birkaç filminde olduğu gibi insan psikolojisini en ön planda olmasa da önlerde tutmaya çalışıyor.
0
3 months ago
Yesilelmyra profile photo
Yesilelmyra
Yönetmenliğini ve senaryosunu Ben Affleck'in, başrolünü ise Casey Affleck'in üstlendiği 2007 yapımı film. İmdb puanını (7,7) görünce beklentimi baya yüksek tutmuştum. Hatta senaryo açısından çokta severek izlediğim 2014 yapımı ''Kayıp Kız'a'' benzettiğim film, benim için vasatın biraz üstündeydi. Olay örgüsü başlarda gerçekten sürükleyiciydi. Ama ilk 1 saatten sonra suçun ondan ona sıçradığını farkedince, tahmin yürütmekten sıkıldım. Film benim için 10/6...
1
11 months ago
eskon profile photo
eskon
kızımı kurtarın. bizi bu filmden kurtarın desem; biraz abartı kaçacak , kötü değil ama umulanı vermiyor
0
2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
pek umduğumu bulamasam da güzel film. beklentiyi düşük tutarak başlarsanız beğenebilirsiniz. filmde, beni benden alan ve her alanda hayatıma uygulamaya başladığım can alıcı bir soru var : "doğruyu yapmak her zaman doğru mu ? "
0
over 2 years ago

Who liked Gone Baby Gone

Who wishlisted Gone Baby Gone

Shelves that Include Gone Baby Gone

Interesting content shared about Gone Baby Gone

^ Back to Top