Good Will Hunting (1997) poster

Good Will Hunting (1997)

Director
Country
USA
Runtime
126 minutes
pulpfiction1 Will, bir üniversitede hademelik yapan süper zeki bir gençtir. Will, bir türlü sokak kavgalarından kendini alıkoyamaz ve başı derde girer. Hapise düşmek üzere olan Will'i bu durumdan kurtarabilecek tek kişi onun yeteneklerini farkeden, okulun profesörlerinden Sean McGuire'dır. Aralarında bir anlaşma yaparlar ve bu zamanla çok özel bir dostluğa doğru yol alırlar.

burcst profile photo
burcst
İzlediğim en kusursuz filmlerden biri.Ders gibi bir baş yapıt.Robin Williams farkı yine hissediliyor.Bu kez harika bir shrink olmuş :) Genç bir insanı hayatıyla ilgili bir şeyler yapmaya zorlamak yerine onunla bağ kurup zarar görmüş yerlerini iyileştirmek ve kendi içindekileri keşfetmesini sağlamak ne kadar önemli.Bunun aslında o kadar da zor olmadığını,sadece biraz samimiyet gerektirdiğini gösteriyor bu film bize.Ayrıca, bağlanma korkusu,mükemmelliyetçilik, suçluluk duygusu gibi konularda önemli psikolojik bakış açıları da sunuyor.All Wills are good in fact! İzlemeyen varsa hemen şimdi izlesin ;)
16
4 months ago
crimson profile photo
crimson
güzel senaryo, kaliteli oyunculuklar ve elliott smith'in meleksi sesi. filmde rol alan robin williams'ın ve film müziklerini yapan elliott smith'in ilerleyen yıllardaki intiharları bu hoş filmi izlerken aklınıza bile gelmiyor. güzel bir film.
2
6 months ago
Brook profile photo
Brook
Muhteşem ve efsane bir film!
5
9 months ago
yakup11 profile photo
yakup11
İzlediğim en iyi filmler arasında ilk 4 girer bu film hakkında şöyle diye bilirim ( bitmesini istemediğiniz filmler olur ya işte o tarz film ) kesinlikle izleyin 9/10 DiYoT İmza .....
4
over 1 year ago
scrscream profile photo
scrscream
Bu filmi bu kadar geç izlediğime mi kızsam yoksa güzel bir filimi hiç sıkımadan bitirip sevdiğimemi sevinsem :) Harikaydı..
0
over 1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Uzay roketleriii ve havai fişekleer. Öğleden sonra gecikinceee öğleden sonra gecikiinceee hadi bebeğim dans et benimleee
0
over 1 year ago
alicancam profile photo
alicancam
Tatlı bir kurgusu var. Tam zaman geçirmelik bir film.
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Oldukça güze bir filmdi. Matt Damon ve Ben Affleck'in oyunculuklarını beğendim özellikle. Gençlikleriyle de şaşırttılar :) Film güzel fakat biraz ağır işliyor sadece. Kesinlikle izlemeye değer ama hayatımın filmi dedirtecek kadar üstte de değil. 8/10
2
over 1 year ago
mstfnr profile photo
mstfnr
Güzel ama sahneler ve olaylar açısından eksik bi film gibi geldi bana. Ayrıca film afişindeki bu kare filmde yok. Photoshop terk. Robin Williams film afişinde alakasız çıkmış.
1
2 years ago
eskon profile photo
eskon
fakir bir matematikçi genç ile bezmiş bir profesörün hikayesi
0
2 years ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
Neclaa profile photo
Neclaa
Geç kavuştuğum harika filmlerden.. Ve bu film raflarda olduğu sürece Robin WİLLİAMS yaşamaya devam edecek..
6
2 years ago
Astronom profile photo
Astronom
" Will: Do you like apples?

Clark: Yeah.

Will: Well, I got her number. How do you like them apples? "

koca filmde aklıma kazınan replik :D
1
2 years ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Robin farkı
1
2 years ago
furkandr profile photo
furkandr
çok güzeldi ya
0
2 years ago
FanFilmFon profile photo
FanFilmFon
“Çünkü başına gelen ilk şey onu sevmesi gereken kişiler tarafından terk edilmek oldu. İnsanları kendisine yaklaşmaya fırsat vermeden uzaklaştırıyor. Buna savunma mekanizması denir.”
2
over 2 years ago

Who liked Good Will Hunting

Who wishlisted Good Will Hunting

Shelves that Include Good Will Hunting

Interesting content shared about Good Will Hunting

^ Back to Top