Gothika (2003) poster

Gothika (2003)

Country
USA
Runtime
98 minutes
KerseL Zeki ve saygı duyulan Kriminal Psikoloğu Dr. Miranda Grey , Psikiyatri Koğuşunun başında bulunan kocasının yardımlarıyla, Chloe gibi psikolojik olarak zarar görmüş ve satanist işkencelerle cinayet işlemiş hastalara yardım etmeye çalışmaktadır. Miranda'nın hayatı, yaşamına giren genç bir kızla birlikte korkunç bir tehlike altına girer. Tüyler ürperten bir olayın ardından kendine geldiğinde kocasının ölmüş, tüm kanıtların da onu suçlu göstermekte olduğunun farkına varır Miranda kendini Woodward'da, tedavi ettiği hastaların arasında bulur. O gece hakkında hatırlayabildiği tek şey, esrarengiz kıza ait silik görüntülerdir. Masum olduğunu ispatlamaya çalıştıkça deli olduğu yolundaki süpheleri artırmaktadır. Chloe onu kendi derinliklerine doğru çekerken delirip delirmediğini, gerçeğe yaklaşıp yaklaşmadığını bulmaya çalışacaktır...

burcst profile photo
burcst
Çok sevdiğim Halle Berry harikalar yaratmış.Bu filmi niye daha önce izlememişim dedim. Gerilimi dozundaydı,Downey Jr., o junior rolüyle bile olsa güzellik katmış. Sadece tek bir sahnede gözümü kapattım onun dışında çok fazla korkutan ya da rahatsız eden sahne yoktu. Ayrıca sonunu hiçbir şekilde tahmin edemiyorsunuz. Çok güzel kurgulanmış, başarılı bir film.
3
5 months ago
zeynepbilgic profile photo
zeynepbilgic
Bir kez "deli" damgası yediğinde, doktor da olsan, söylediğin en mantıklı söz dahi dışarıdan hep "deli" olduğunun kanıtı haline gelir. İzlemek için geç kalmışım, benzer tarzda çok film izleyince diğerlerinden farklı bir tat alamadım. Yine de güzeldi, psikolojik-gerilim severler için kaçırılmaması gerekenlerden biri.
8
6 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Her ne kadar Halle Berry' den nefret etsem de iyi iş çıkardığını belirtmeliyim. Filmde oldukça sürükleyici ve zaman zaman gerilimliydi. Robert Downey' i de unutmamak gerek. Bence izlenebilir.
2
over 1 year ago

Who liked Gothika

Who wishlisted Gothika

Shelves that Include Gothika

Interesting content shared about Gothika

^ Back to Top