Grace of Monaco (2014) poster

Grace of Monaco (2014)

Tags
Biography, Drama
Director
Country
France
Runtime
103 minutes
starch Hollywood'daki tüm şöhretini ve kariyerini bir kenara bırakarak Monaco Prensi Rainier ile evlenen Grace Kelly'nin Prenses Grace olarak sürdürdüğü yaşamının öyküsü. Filmin yönetmeni, Kaldırım Serçesi filmiyle biyografi filmlerindeki başarısını ispat etmiş olan Olivier Dahan. Prenses Grace rolünde ise Avustralyalı Oscarlı yıldız Nicole Kidman'ı izleyeceğiz.

BerfinArzu profile photo
BerfinArzu
Grace Kelly gibi bir neslin idolü olarak bilinen birinin biyografik filminin bu kadar vasat olması üzücü. Nicole Kidman'ın bu role hazırlandığını duyunca bile heyecanlanmış filmin vizyon tarihini iple çekmiştim. Maalesef fazlasıyla hatal kırıklığına uğradım.
0
5 months ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
OLup olabilecek en kötü filmlerden biri. Nicole Kidman'ın adıyla gündeme geldiğinde sektörün cin fikirli adamı Harvey Weinstein bize yeni bir oscar filmi sunacak ve biz de izlerken keyiften yamulacağız dedik ama filmin son kurgusundan sonraki hali artık ne kadar beğenilmediyse önce gösterim tarihi ödül sezonundan alakasız bir tarihe ertelendi ardından limitli dahi gösterim şansı elde edemeden ne idüğü belirsiz bir hale geldi. Cannes film festivalinde galası yapıldıktan sonra ise heyecan birden hezeyan oldu zira bir tek olumlu görüş belirtilmeyen eleştirmenler filmin yuhalanması vs vs... Ülkemizde sinemalarında gösterime çıktığında ise merakıma yenilip izledim ama tam bir zaman kaybı. Ne anlattığı ya da neden anlattığı belli olmayan film yüz akı olabilecekken Harvey Weinstein hanesine yüz karası olarak yazıldı. Tabi ki Nicole Kidman için de durum farklı değil.
0
over 1 year ago

Who liked Grace of Monaco

Who wishlisted Grace of Monaco

Shelves that Include Grace of Monaco

Interesting content shared about Grace of Monaco

^ Back to Top