Grudge Match (2013) poster

Grudge Match (2013)

Director
Country
USA
Runtime
113 minutes
KerseL Billy “The Kid” McDonnen ve Henry “Razor” Sharp. İkisi de en parlak dönemlerinde birbirlerine karşı zafer kazanmıştır ama 1983’te en önemli üçüncü karşılaşmalarında Razor aniden çekilmeye karar verir ama neden olduğunu açıklamaz. Böylece kariyerlerine nakavt darbesi indirmiş olur. Otuz yıl sonra, bir boks destekçisi olan Dante Slate Jr. para için onlara reddetmeyecekleri bir teklifte bulunur: ringe girmek ve galibin kim olduğunu belirlemek. Ancak onlar bu kadar uzun süre beklemek zorunda değillerdir: Yıllar sonra gerçekleşen ilk karşılaşmalarında düşmanlıkları kasıtlı olmadan bir kavgaya neden olur. Beklenmedik sosyal medya ilgisi birbirlerine duyduğu garezi mutlaka izlenmesi gereken bir HBO organizasyonuna dönüştürür. Artık eğer eğitimlerden sağ çıkabilirlerse, bir daha dövüşebilmek için yaşayacaklardır.

MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Oldukça güzel bir film. Komedi ve dram dozu yüksek, kendini izlettiren yer yer kahkaha tufanı kopartan bir film. Stallonenin hocası izlenmeli. Birkaç espri unutulmayacak kadar nefisti. Iki usta da dövüş sahnelerinde bizi nostaljik olarak gençliklerine götürmeyi başarıyor. Böylece çok yönlü bir film çıkıyor ortaya. Konu akışı ve bitiriş harika:filmin verdiği mesajlar da. Şöyle güzel replikler de mevcut: Bazı sporcular düşman doğarlar. /Televizyonum yok, beni öldürüyor biliyorsun. /Her şeyi yumruklaman gerekmez.
1
almost 2 years ago
MinDFoRCe profile photo
MinDFoRCe
Oldukça güzel bir film
0
almost 2 years ago
CANERAHMET profile photo
CANERAHMET
güzel film olmuş iki efsane yanyana
0
2 years ago
Logan811 profile photo
Logan811
Rocky,Kızgın Boğa'ya karşı..Oldukça eğlenceli bir film.
2
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Eskiden boks filmlerinde oynamış iki ismin yaşlılık dönemlerinde bir boks filmiyle yanyana gelmeleri gerçekten harika bir fikir olarak gelmişti bana. Komedisi de dövüş sahneleri de güzel bir filmdi.
1
over 2 years ago

Who liked Grudge Match

Who wishlisted Grudge Match

Shelves that Include Grudge Match

Interesting content shared about Grudge Match

^ Back to Top