Guzaarish (2010) poster

Guzaarish (2010)

Tags
Country
India
Runtime
126 minutes

KafkaLoz profile photo
KafkaLoz
sanırım yönetmen ispanyolların kültürlerine baya hayran,izleyen ispanyada flamenko falan yapıyorlar diye düşünebilir , kıyafetler falan öyle çünkü. hint filmi ama ingiliz ispanyol karışımı :) görüntüler muhteşemdi verdiği mesajlar da öyle, aklımda al paçinonun filmi ötenaziyi bu filmle iyice benimsedim . :)
3
6 months ago
Aaisha profile photo
Aaisha
Hiç istemediğim biçimde son bulan bir film. Ötenazi isteğini anlıyor insan ve herkesin dayanma derecesinin farklı olduğunu da. Ama sanki film "dayanamıyorsan öl bence"temalı olmuş. Mesajın olumsuzluğu oldukça rahatsız etti. Belki aynı durumda değilim diye anlayamıyorum. Ne olursa olsun bir film ölmeyi bu kadar desteklediğini göstermemeli.
0
6 months ago
Rumm profile photo
Rumm
"what a wonderful world" nasıl da yakışmış filme.. sinek sahnesi ve suyun damladığı sahne özellikle felçli bir insanın hayatının en ince ayrıntılarını yansıtıyor
4
9 months ago
Sezgii profile photo
Sezgii
Çok üzüldüm. Gerçekten Ötenazi üstüne düşünülmesi gerek bir konu. Başrol oyuncusu olan kadın çok güzeldi özellikle dans ettiği sahne mükemmeldi. Diğer Hint filmlerinden ayıran özellikse dram olması sebebiyle sanıyorum fazla müzik, oynama yoktu. Bir ya da iki kere gösterildi onlar da oldukça iyiydi.
1
1 year ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Bollywood severler için klasik bir Hint dram filmi. Sadece sihirbazlık sahneleri biraz abartı geldi ama şaşırmıyoruz tabi.
0
over 1 year ago
scrscream profile photo
scrscream
Görüntü ve oyunculuk olarak çok güzeldi ama konusu daha farklı olabilirdi veya daha güzel bitebilirdi.
1
almost 2 years ago
bsrszr profile photo
bsrszr
"Hayat çok kısa dostlar.. Fakat hissederek yaşarsanız yeterince uzun. Yıkın kuralları.. çabucak affedin, en derinden sevin ve sizi gülümseten hiçbir şeyden pişmanlık duymayın!"
1
2 years ago
neway profile photo
neway
Ötenazi hakkında düşünmeyi sağlayan, güzel bir film. Süre açısından da abartılmamış olması izlenilebilirliğini artırıyor.
0
2 years ago

Who liked Guzaarish

Who wishlisted Guzaarish

Shelves that Include Guzaarish

Interesting content shared about Guzaarish

^ Back to Top