Hachi: A Dog's Tale (2009) poster

Hachi: A Dog's Tale (2009)

Tags
Director
Country
USA
Runtime
93 minutes
TabuttaRovasata Hachiko: A Dog's Story, bir profesör ile bir köpek arasındaki müthiş dostluğu konu ediniyor. 1987 yılında Hachiko Monogatari isimli Japon filmine konu olan gerçek olaylar bu defa Stephen P. Lindsay tarafından senaryolaştırılmış.

muratalkas profile photo
muratalkas
Gerçek bir hikaye ve gerçekten etkileyici....
0
2 months ago
Gofi profile photo
Gofi
kelimelerim kifayetsiz..
3
3 months ago
mhmtayz profile photo
mhmtayz
Köpeklerin ne kadar sadık hayvanlar olduğunu tekrar gösteren güzel film.Filmin gerçek bir hikayeden uyarlanması da insanda büyük etki bırakıyor.
4
5 months ago
SentetikYazar profile photo
SentetikYazar
Sonraki tren gelene kadar seninle bekleyebilir miyim? Hayatımızda sevdiklerimiz ile özel bir bağ vardır.Bu bağ öyle kuvvetlidir ki hem yaşarken hemde ölürken kopmaz dayanır. Umutsuzluğa kapılsanda bir bekleyiş içerisinde olsanda bu bağ seni hayatta tutar.Çekilmiş, yapılmış ve bu hikayeyi en iyi anlatan yapım bu olmuş.. Hachi nin bu 12 yıllık macerasına izlerken dostluğuna çok iyi bir şekilde tanık oluyoruz..Sadık olmasına ve hiç bitmeyecek tükenmeyecek olan sevgisine..Senaryo İnsan ve hayvan arasındaki dostluğun ve kopmaz bağların nasıl olduğunu çok iyi şekilde anlatılmış ve çok sağlam bir yapım ortaya çıkmış.Oyunculara gelirsek Richard Gere ,Sarah Roemer ve diğer oyuncular mükemmel bir iş çıkarmışlar..Kısacası filmin çekimleri senaryosu o kadar mükemmel olmuş ki filmin eleştirilecek yanı kalmamış...Ve filmin sonundaki ufak çocuğun dediğini bizlerde anladık ve öğrendik; Onlardan değer vermeyi ve sadakati öğrendim, sevdiklerimi asla unutmamayı.Kesinlikle izlemenizi öneririm..
1
9 months ago
Showtime profile photo
Showtime
Sadece ağlamaya hazır olun ;)
1
9 months ago
deryacengiz profile photo
deryacengiz
İyi, hoş film de 8.2 imdb puanı ne ya!
olayın aslıTokyo 'da geçiyor bi de ya, yapmayın!
3
10 months ago
haktant profile photo
haktant
Hikayesi çok anlamlı.. Sadakat ve gerçek dostluğu anlatıyor. Bir köpekten nasıl dost olunabileceğini anlatıyor.Gerçek hikayeden alıntı olması filme ayrı bir duygu katmış. İyi seyirler.
8
12 months ago
mervyazc profile photo
mervyazc
ağlamaktan evdeki tüm mendilleri tükettim :) mükemmel bir filmdi.günümüzde bazı insanlarda göremediğimiz tüm o gerçekçilik,samimiyet,masumiyet,saflık ve sadakati hayvanlarda bulabilmek bana göre yanlızlığımızı ve hayatımızdaki eksiklikliklerle yaralarımızı kapatmak için bir merhemdir.belkide bu yüzden hayvanlar var...bize gerçek bağlılık ve sevgiyi göstermek için.
14
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Vallahi salya sümük ağladım. Hiçbir filmde bu kadar ağlamamıştım. Gerçekten ihtiyacım varmış. Bence kesinlikle izleyin sadakat ve sevginin ne olduğunu çok güzel ve duygusal bir şekilde anlatıyor bize Hachi.
14
over 1 year ago
sabriayes profile photo
sabriayes
tüylerini yedigim... izleyin bu filmi, eminim begeniceksiniz. hikayesi çok bilindik diye sallamayin benim gibi. sonra " niye daha once izlememisim?" demeyin.
8
almost 2 years ago
justdoit profile photo
justdoit
Tuzlulara engel olamamıştım. Oyuncular olsun filmin kendisi olsun çok sıcaktı. Sadakat ve sevgi kavramı çok iyi işlenmişti. Hikayenin gerçekte yaşanmış olmasıda fazlaca hüzünlendirmişti.Kesinlikle baş uculuklardan
0
2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
tam tamına 9 yıl! hayvanlar bazen (hatta bazenden daha çok) insanlardan daha sadık olabiliyor gerçekten. beni duygulandıran bir film oldu. harika bir hikaye, harika bir film.
2
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
gerçekten çok etkileyici ve çok anlamlı çok güzel bir film
1
over 2 years ago
BlackPeter profile photo
BlackPeter
konusunun gerçek hayattan alınmış olması ,bu film için çok etkileyici olmuş,güzel film.
0
over 2 years ago

Who liked Hachi: A Dog's Tale

Who wishlisted Hachi: A Dog's Tale

Shelves that Include Hachi: A Dog's Tale

Interesting content shared about Hachi: A Dog's Tale

^ Back to Top