Hadi Insallah (2014) poster

Hadi Insallah (2014)

Country
Turkey
KerseL PuCCa dört yılını geçirdiği Ankara'dan, o dört yılı birlikte geçirdiği erkek arkadaşını kaybederek İzmir'e ailesinin yanına döner. Çok ama çok mutsuzdur, dünyanın sonunun geldiğini düşünür. Aşk acısının en sert hallerini yaşar. Evine, içine kapanır; hüzünlü ayrılık şarkıları dinler; gözü telefonda tekrar arayıp "barışalım" demesini bekler. Bu arada ne bulursa yer tabi, bunalımdadır. Bu sırada ailesinin de baskısıyla İzmir'deki bir yerel TV kanalına iş görüşmesine gider; hiç istemeyerek hem de. Ama işte o gün olanlar olur. "Pekmez" lakabını taktığı o yakışıklıyla karşılaşır. Anlamıştır dünyanın sonunun gelmediğini. "Pekmez"le evlenmelidir mutlaka. Ama nasıl olacaktır o koca basenleriyle? Üstelik "Bayan Kaltak" gibi son derece zorlu bir rakip varken..

arifcicek profile photo
arifcicek
Pucca'yı okumadım ama kitaptan esinlenilmiş. Hatta filmin yarısına kadar Pucca'nın Pucca olduğunu fark etmedim. Ama güldüm, gideri olan bir film. Büşra Pekin çok başarıl, Murat Boz sırıtmamış, Şinasi abi zaten efsane!
1
10 months ago
digigirl profile photo
digigirl
Film İzmirde geçiyor,ne kadar kötü de olsa izlenecek deyip izlediğim film.Sonuç çok kötü! Eğer bir emek verilmişsse bunu bize yansıtamıyor!
2
12 months ago
perdoso profile photo
perdoso
Oyunculuk ve senaryo açısından çok yetersiz bir film ama aralarda sağlam espiriler var. Yalnız rahatsız edici şekilde küfürlü.
1
1 year ago
Philosophy profile photo
Philosophy
Sadece İzmir'de çekildiği için izledim. Boş vakitlik sıradan bir film..
1
over 1 year ago
TabuttaRovasata profile photo
TabuttaRovasata
benzerlerinden hiçbir üstünlüğü olmayan, kötü senaryonun kötü oyunculuklarla birleştiği her yönüyle kötü bir film.
0
over 1 year ago
gkhn. profile photo
gkhn.
İzlerken yer yer güldürdü,eğlendirdi. Bu da bir başarı.
0
over 1 year ago
Sekyazar profile photo
Sekyazar
Boş bir film bomboş bir film senaryonun yarısı oradan buradan basit bir film.
1
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Oldukça keyifli bir filmdi. Bir kaç abartılı yan karakter olsa da çok fazla etkilemedi geneli. Keyifle izledim bazı sahnelerde iyi de güldüm. Çok üst düzey değil fakat eğlenceli :)
0
over 1 year ago
dilarayazar profile photo
dilarayazar
Film izlerken sıkmadı ama çok abartı karakterler ve olaylarla doluydu üstelik oldukça da basit bi film.Film bitince iyi ki sinemada izlememişim dedim.
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Boş zamanlarda izlenecek tarzda bir film sıkmıyor olması iyi yanı :)
0
over 1 year ago
ufukercetin profile photo
ufukercetin
sıkı bir filmi takip edecek kafada değildim beklentimde yoktu ama büşra pekini sevdiğim izmirde çekildiği için izlemek istedim ..ama malesef çok ucuz espriler ,samimiyetten uzak olması gerçekte olamayacak bir sürü diyalog ve gelişmenin olmasıyla elimde kumanda sürekli ileri sardım birşey değişmedi sinemada izlesem sinirlenirdim ..oysaki bi küçük eylül meselesi kendime iyi bak gibi güzel filmler türk sinemasını canlandırıyor bana göre ama bu film hadi inşallah koca bir sıfır !!
0
over 1 year ago
aldagmc profile photo
aldagmc
Bridget Jones's Diary'den çokça "esin"lenilmiş. zamanınız çoksa ve yapacak daha iyi bir işiniz yoksa izlenebilir.
0
over 1 year ago

Who liked Hadi Insallah

Who wishlisted Hadi Insallah

Shelves that Include Hadi Insallah

Interesting content shared about Hadi Insallah

^ Back to Top