Halloween (2007) poster

Halloween (2007)

Tags
Horror
Director
Country
USA
Runtime
109 minutes

blackclaw profile photo
blackclaw
Bu bölümü çok sevmedim ya çok fazla çıplaklık vardı. Onun dışında 78 yapımından daha detaylı olmuş. Ayrıca filmde Otomatik Portakal'daki Alex'in oynamasına şaşırdım. Filmi şiddetle tavsiye etmesem de izleyin derim.
2
1 year ago
Sefa profile photo
Sefa
Gerçekten çok iyi bir yeniden çekim olmuş. Hikayedeki tüm boşluklar doldurulmuş Michael Myersın nasıl bu hale geldiğine ve neler yaşadığını güzel anlatmışlar. 1978 yapımının hemen hemen aynısıydı ancak boşluklar doldurularak gayet iyi olmuş. Sanırım boynuz kulağı geçmiş diyebilirim.
1
1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Güzel, daha detaylı ve daha da sağlam temeller üzerine kurulu bir remake olmuş. Senaryo temel olarak aynı. Bu Michael Myers daha da iyi olmuş çok daha iri yarı ve uzun boylu. Tek sıkıntısı kurbanların hiç ara vermeden ağlayıp çığlık atması çok sinir bozucu ve rahatsız edici oldu bir yerden sonra biraz aşırıya kaçılmış o konuda. Ben genel olarak başarılı buldum.
0
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Henüz 6 yaşındayken, bir Halloween (Cadılar Bayramı) gecesi ablasını öldürdüğü için akıl hastanesine kapatılan ve burada 15 yıl geçiren Michael Myers, 21 yaşına geldiğinde buradan kaçar ve Haddonfield'deki evine dönerek bu sefer küçük kız kardeşinin peşine düşer. Kardeşi ve arkadaşları, daha sonra yoluna azılı bir seri katil olarak devam edecek olan Michael'ın elinden kurtulabilecek midir?
1
over 2 years ago

Who liked Halloween

Who wishlisted Halloween

Shelves that Include Halloween

Interesting content shared about Halloween

^ Back to Top