Happy End (2011) poster

Happy End (2011)

Tags
Crime, Drama
Director
Country
Sweden
Runtime
97 minutes

Trailer not available.

aysu profile photo
aysu
İnsan bazen anormallikleri hayatı içerisinde öyle normalleşmiştir ki mutsuzluğun içerisinde farkında olmadan kendi kendini tutsak eder. Bir başka şekilde yaşamaktan korkar ki onu kurtaracak tek şey aslında kendisidir. Aynı şekilde değişimden korktuğumuz için mutluluğu göz göre göre kaçırmak gibi. Film beni bu noktada yakaladı. Bize ancak bir şeyleri değiştirme cesareti gösterirsek mutlu sonu hak edeceğimiz mesajını veren bir kendine dönüş filmi :)
2
9 months ago
otekiben profile photo
otekiben

güçlü kadınlar ile güçsüz erkeklerin paylaştığı, mantığın yok olduğu bir dünya yaratmışlar "bir insan kendi hayatında ne kadar saçmalayabilir" belgeseli niyetine, zannetmiştim filmin başlarında.
ama sonraları, hayata karşı nasıl durmaları gerektiğini bilemeyen güçsüz insanlar aracılığıyla "kimse mükemmel değildir" diyen bir filme dönüştü.
yaşananlar ve tavırlar ile insanın kendine dair körlüğünü ve dışarıdan bakan üçüncü gözün doğruluğunu çok güzel anlatmış bence. kimi zaman "saçmalıyorlar ama" dedirtse de bence başarılı bir üçüncü sayfa filmi olmuş
0
1 year ago

Who liked Happy End

Who wishlisted Happy End

Shelves that Include Happy End

Interesting content shared about Happy End

^ Back to Top