Happy Feet Two (2011) poster

Happy Feet Two (2011)

Director
Country
Australia
Runtime
100 minutes
PaRaNoYa7 Step dans ustası olan Mumble'ın bir problem var: küçük oğlu Eric'in koreografi fobisi var. Bu yüzden dansa isteksiz olan Eric evinden ve yakınlarından kaçarak, uçabilen ilginç karakterli penguen Sven ile karşılaşıyor! Mumble’ın, oğlunun karizmatik yeni rol modeliyle yarışta pek de şansı yok gibi görünüyor... Güçlü kuvvetlerin dünyayı sarsmasıyla işler daha da kötüye gidiyor... Mumble, herşeyi tekrar yoluna koymak için penguen birliklerini ve küçük kerevitlerden dev ayı balıklarına birbirinden farklı ve çeşitli yaratıkları bir araya getirince, Eric babasının güç ve cesaretini anlıyor...

PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk film kadar iyi değil ama yerden yere vurulacak kadar kötü de değil. Ne çok eğlendim ne çok sıkıldım izlerken. Ortalama bir devam filmi olmuş. 3D olarak izlense de olur izlenmese de.
0
4 months ago
Brook profile photo
Brook
Muhteşem ve oldukça güzel mesajlar içeren bir film! :) Animasyon filmlerini hep sevmişimdir zaten. Ama kalitelisi başka bir seviliyor.
0
9 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Pink'in sesi harika ama geriye kalan müzikal kısımlar çok sıkıcıydı. Zaten bir türlü sevemedim bunu, bir olay olduğu zaman ağıt yakar gibi şarkıya tutuşuyorlar :) filmin geri kalanı ilki kadar olmasa da hoştu yinede.
0
almost 2 years ago
FilmSewer profile photo
FilmSewer
Animasyon sevenlerin izlemesi gerek bir film..
0
2 years ago

Who liked Happy Feet Two

Who wishlisted Happy Feet Two

Shelves that Include Happy Feet Two

Interesting content shared about Happy Feet Two

^ Back to Top