Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011) poster

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

Director
Country
USA
Runtime
130 minutes
cinemarty Lord Voldemort'un ruhunun parçalarının bir kısmını bulup yok eden Harry, Ron ve Hermione, Dumbledore'un verdiği görevi tamamlamak için arayışlarını sürdürürlerken Ölüm Yiyenler'le bir ölüm kalım savaşına çıkacaklardır. Voldemort artık iyice güçlenmiş olsa da, hem Lord'dan kaçmak hem de Ölüm Yiyenler'i etkisiz hale getirip Hortkuluklar'ı da yok etmek zorunda kalacak ekip, Ölüm Yadigârları'nın sırrına erişmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Serinin en görkemli savaşı başlamaktadır, artık hiçbir şey ve hiçbir yer güvenli değildir. Sona yaklaşılmıştır. İki tarafın da tüm güçlerini ortaya serecekleri bu savaşta Harry Potter da geçmişiyle ilgili pek çok şeyi öğreneceği kadar, en büyük fedakarlığı da yapmak zorundadır.

Trailer not available.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Serinin en güzel filmlerinden biri olmuş belki de en iyisi. Bştan sona dolu dolu bir bölümdü. Filmin iki de kötü yanı var. 1.si tabiki serinin bitmşi olması 2.si ise o kadar güzel bir şekilde son kitap iki part yapılmış ki bir çok yapım bu taktiği uygulayıp son uyarlamaları gişe başarısı uğruna batırdı. Umarım bunu çok fazla uygulamaya devam etmezler çünkü bu kadar başarılısı pek çıkmıyor. 9/10 genel olarak da seri baştan sona çok başarılı.
4
6 months ago
Brook profile photo
Brook
Seri olarak nedense hala severek izlerim :) Çocukluğumda başlayan bir maceranın son bulması garip bir duyguydu. Güzeldi gerçekten final olarak.
3
10 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
Finale geldik sonunda. 8 filmlik seriye yakışan, süregelen bir aksiyona sahip ve finaliyle üzmeyen, mutlu eden bir film olmuş. Favori karakterlerimi az gösterseler de ve 3D izlediğimden o gereksiz dublaja maruz kalmış olsam da -ne eksik ne fazla- memnun olduğum bir final oldu. Bu arada 3D olarak zayıf bir seri. Normal izlense de olur. Pek bir fark yoktu açıkçası. Son olarak söylemezsem olmaz: "Harry, gözlerini gerçekten annesinden almış. (:"
1
over 1 year ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
Muhteşem son :)
0
almost 2 years ago
eskon profile photo
eskon
her ne kadar gereksiz bir ekleme olsa da sonuçta Harry Potter dır.
0
almost 2 years ago
Geotitan profile photo
Geotitan
finale uygun bişey hazırlamışlar izlenebilir :)
1
2 years ago
Semraykut78 profile photo
Semraykut78
.
0
2 years ago
TAGUT profile photo
TAGUT
İzlenir...
0
over 2 years ago

Who liked Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Who wishlisted Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Shelves that Include Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

Interesting content shared about Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

^ Back to Top