Heat (1995) poster

Heat (1995)

Director
Country
USA
Runtime
170 minutes
starch Gerek içgüdüleri gerekse üstün zekasıyla, içerisinde bulunduğu her türlü suçtan arkasında kesin deliller bırakmadan, başarılı bir şekilde sıyrılmayı başaran Neil McCauley profesyonel bir hırsızdır. En az kendisi kadar yetkin hırsızlardan oluşturduğu çetesiyle altından kalkılması zor işlere kalkışıp minimuma yakın hasarla başarıya ulaşırlar. Her azılı suçlu vakasında olduğu gibi söz konusu hırsızın peşinde de hırslı ve takıntılı bir dedektif vardır. Dedektif Hana, şimdiye dek bu usta hırsızın zekasıyla başa çıkamasa da davayı çözmekte kararlıdır. Michael Mann filmografisinin en önemli yapıtlarından biri olan Heat, oyuncu kadrosundaki Al Pacino, Robert De Niro ve Val Kilmer gibi usta aktörlerle dikkat çekerken, ünlü aktris Natalie Portman'ın çocukluğuna tanık olma açısından da ilgi çekici.

BELIT profile photo
BELIT
Klasik bir hollywood aksiyonu, hani su kalıp senaryoları var ya , iste onlardan biri , oyuncularin hatri bile kurtaramadı filmi, yazık oldu 3 saate.
1
29 days ago
phoeniks profile photo
phoeniks
oyuncu kadrosu as'lardan oluşan zekice bir senaryo daha ne olsun, çok iyiydi şaştım kaldım ustalara saygılar.
6
4 months ago
hexagon profile photo
hexagon
De Niro harikaydı...
8
7 months ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
İzlediğim en gerçekçi soygun aksiyon filmi. Abartısız sade ama bir o kadar da sürükleyici ve güzel. Al Pacino ve Robert de Niro gibi büyük usatların yanında Val Kilmer, Danny Trejo ve Natalie Portman (ki ben hiç haz etmiyorum ve yine karşıma çıktı :D ) gibi önemli oyunculardan oluşan kadrosu izlemeye değer bir film olduğunun en büyük kanıtı.
4
1 year ago
EDITOR profile photo
EDITOR
BİLDİĞİNİZ GİBİ Oyunculara bakınca çok da birşey demeye gerek kalmıyor. Eksiksiz bir film, ama fazlası da yok! Kaliteli bir aksiyon olmuş, diye söylemek en doğrusu olur.
3
over 1 year ago
eskon profile photo
eskon
tekrar izleme gereği duyduğum gerçekçi bir soygun öyküsü
0
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Al Pacino ve De Niro'yu buluşturan çok güzel bir suç-polisiye filmi. Beni fazlasıyla etkilemişti.Kesinlikle izlemeye değer.
1
2 years ago
EmreYuksel profile photo
EmreYuksel
AL PACINO ve robert de niro varken pek yoruma ihtiyaç duyulmayan hollywood efsanesi.
0
2 years ago
otekiben profile photo
otekiben
ustalara saygi gibi olmus...bence "de niro" baya bi fark atmis karizma konusunda..."pacino" belese konan memur gibi olmus..
1
2 years ago

Who liked Heat

Who wishlisted Heat

Shelves that Include Heat

Interesting content shared about Heat

^ Back to Top