Helium (2013) poster

Helium (2013)

Director
Country
Denmark
Runtime
23 minutes
Ricky.McFloyd Genç çocuk Alfred ölümcül bir hastalığa yakalanıyor. Hastahanenin hademesi Enzo’nun anlattığı büyüleyici ve fantastik hikayeyle hayata tutunmaya başlıyor ve ölümle pençeleşirken kendisine hayali bir cennet kuruyor.

SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
sağlık alanında çalıştığım için konu itibariyle bu gibi durumlarla da karşılaştığım için gerçekten yaşanmış gibi yine etkiledi beni. Kişinin cenneti zihninin sınırları kadardır.
3
6 months ago
mels profile photo
mels
"Bir çocuğu ölüme nasıl hazırlarsınız?" Sadece cennete gideceksin demek yetmiyormuş işte,onun gözünde cennetini canlandırmak gerekiyormuş. Enzo'nun yaptığını yapabilmek kolay bir şey değil. İzlemenizi tavsiye edebileceğim kısa ama anlam yüklü harika bir film.
3
7 months ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Pek kısa metraj film izleyen birisi olduğumu söyleyemem ama Oscar Ödül Töreni'nde dikkatimi çeken Helium'u izlemeye karar verdim. Sadece 21 dakika içerisinde dramı bu kadar iyi, inandırıcı ve derinden etkileyici bir şekilde yansıtacağını tahmin etmemiştim. Kesinlikle bu film kısa metraj filmlere göz atmama neden olucak. 20 dakikalık süresiyle kimse için zaman kaybıda olmaz. İzlemenizi tavsiye ederim.
2
2 years ago

Who liked Helium

Who wishlisted Helium

Shelves that Include Helium

Interesting content shared about Helium

^ Back to Top