Her Şey Aşktan (2016) poster

Her Şey Aşktan (2016)

SuAgaoglu Pelin, bir mağazada kasiyer ve reyon görevlisi olarak çalışan ve evlilik arifesindeki genç bir kadındır. 3 yıldır beraber olduğu sevgilisi İlker'i hayatının aşkı olarak görmektedir ve çok masrafa girmesne rağmen yoğun bir evlilik hazırlığının ortasındadır. Tüm bu koşturmaca içerisinde nikaha sadece 10 gün kala İlker'i beraber yaşayacakları evde bir kadınla basar. Aldatılmış olmayı hiçbir şekilde gururuna yediremeyen genç kadın, İlker'in özürlerini kabul etmez; ayrılık acısını atlamak için en yakın dostlarıyla onlarca şey dener. Tam da aynı günlerde baterist Burak karşısına çıkacaktır...

Sezgii profile photo
Sezgii
Amerikan yapımı romantik komedilere benzetilmeye çalışılan orta düzey bir film olmuş. Son zamanlarda favori yapımlar bunlar. Yani aman aman bir konusu yok, bilindik şeyler. Oyunculuk deseniz gideri var ama çok iyi muhteşem demezsiniz. Vakit geçirmelik tabiiri caizse çerezlik. :)
0
2 months ago
Winchester00 profile photo
Winchester00
Filmde çalan yabacı şarkıyı bilen varmı hani şu kafe sahnesinde turneye çıkmadan önce ?
0
4 months ago
vapaamies profile photo
vapaamies
Özcan Deniz nasıl yapımcı olupta yönetmen koltuğuna oturmamış hayret dedim, ama sebebini sonradan anladım. Bu kadar anlamsız bir filmin arkasında aklı olan kimse durmaz !

Boş yavan senaryo, anlamsız oyunculuklar ve abartı duruşlar. Filmdeki tek iyi yan Özcan Deniz'in kısa oyunculuğu ile Şükrü Özyıldız'ın mimiksel oyunculuğu. Gerisi boş. Hande Doğandemir bi zahmet sinema sektörüne girmesin. Dizi sektöründe geçinip gitsin !
0
7 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
hiç olmamiş net olarak söylüyorum ki hiç olmamış yani hadi bi film cekelim boyle ask olsun filan denmis ama hic bir sey tam olmamis kotuydu
2
7 months ago
Yesilelmyra profile photo
Yesilelmyra
Yerli filmler arasında ki ender güzel ve keyifle izlenilebilir filmlerden olmuş. Ben bayıldım...
1
8 months ago
Alohomoraa profile photo
Alohomoraa
vakit geçirmelik pek de bir numarası olmayan bi film olmuş filmi izlerken aklıma nurgül yeşilçay'ın sevimli tehlikeli filmine yaptığı yorum geldi "kız güzel oğlan yakışıklı tutar diyorum " . :)
1
9 months ago
buffy21 profile photo
buffy21
Son günlerde izlediğim en keyifli ve en kaliteli romantik komedi filmiydi, mutlaka izlenmeli
0
10 months ago

Who liked Her Şey Aşktan

Who wishlisted Her Şey Aşktan

Shelves that Include Her Şey Aşktan

Interesting content shared about Her Şey Aşktan

^ Back to Top