Hercules (Hercules: The Thracian Wars) (2014) poster

Hercules (2014)
(Hercules: The Thracian Wars)

Director
Country
USA
Runtime
98 minutes
Turkeywood erkül tanrı kral Zeus’un en güçlü çocuğudur. Bu görevi üstlenmek için tüm hayatı boyunca acı içerisinde büyüdü. Ailesini kaybettikten sonra gizli ve karanlık ruh tanrılarından ayrılma vakti gelmişti. Artık huzuru kanlı savaşlara katılarak aramaya başladı. Yıllar içinde kendisi gibi altı ruhla tanıştı. Bu adamlar ve kadın neden savaştıklarını hiç bir zaman sorgulamadılar. Merak ettikleri tek şey ne kadar para kazanacaklarıydı. Trakya Kralı bu paralı askerleri ordusunun eğitimi ve en güçlü ordu kurması için çalıştırmaktaydı. Bu kayıp ruhların ölümcül ve tehlikeli bir ordu eğitmeye başladıkları zaman ne yaptıklarını sorgulamalarının zamanı gelmişti.

Turkeywood profile photo
Turkeywood
akıcı bir film olmus sahneleride cok iyiydi. Konuyu biraz daha uzatsalar bu filmin serisi cok izlenirdi.
2
5 months ago
arifcicek profile photo
arifcicek
Dwayne Johnson dışında başka biri olmazmış zaten. Ayrıca filmde harbiden Irina varmış ya la..
0
over 1 year ago
eness profile photo
eness
herkül dwayne nın vucudunda hayat bulup beyaz perdeye yansımış bu vucut herkülün gücünü bize daha iyi anlatıyor güzel ve sürükleyici bir film
0
over 1 year ago
.SimS. profile photo
.SimS.
Film kaliteli ve güzeldi bilinmedik bir herkül var karşımızda yani daha çok insan tarafına dikkat çekilmiş 1-2 sahne dışında tamamen insan diyebiliriz hatta :) bu zamana kadar ki en yakışıklı herkül olduğu da söylenemez tabi :) sıkılmadan izlencek iyi filmdi ..
2
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Aksiyon yönü oldukça iyi bir film. İzlerken hiç sıkılmıyor insan. ufak mantık hataları falan var fakat o kadar olabilir. bir de Herkül ilk kez bu kadar esmer oldu sanyorum :D
2
almost 2 years ago
muzi0606 profile photo
muzi0606
Adamın vücut harbi vücut ha , hakkını vere vere oynamış. Süper
0
almost 2 years ago
yabann profile photo
yabann
Herkül rolünün hakkını vermiş Dwayne johnson :) izlenebilir bir film görsel efektleri sevenler ve bu tarz filmlerden hoşlananlar keyif alacaktır . Bence en iyi herkül filmlerinden biri .
2
almost 2 years ago

Who liked Hercules

Who wishlisted Hercules

Shelves that Include Hercules

Interesting content shared about Hercules

^ Back to Top