Hitman: Agent 47 (Agent 47) (2015) poster

Hitman: Agent 47 (2015)
(Agent 47)

Director
Country
USA
Runtime
96 minutes
frameby Yönetmenliğini Aleksander Bach'ın üstlendiği yapım, 2007'de çekilen “Hitman” filminin ‘reboot'u olarak hayata geçiriyor. Ajan 47 (Timothy Olyphant) profesyonel bir tetikçi olmak için eğitilmiştir ve en güçlü silahları agresif yapısı ve işindeki kararlılığıdır. Bu kez Ajan 47 tuzağa düşürülmüştür ve Doğu Avrupa’da kendisini oyundışı bırakmak isteyenleri ve bunun sebeplerini ararken Interpol ve Rus ordusu da 47’nin peşindedir.

Dragovich32 profile photo
Dragovich32
Hitman oyunlarını severek oynamış birisi olarak hiç beğenmediğim bomboş film. Başrol hiç olmamış oyunculuklar iyi değil. Orjinaline bişeyler ekleyebilirsin beğenmediğin kötü olduğunu düşündüğün
şeyleri çıkarabilirsin ama uzaktan yakından alakası olmayan bi film çekersen ortaya ne olduğu belirsiz bişey çıkarırsın. Anlamadığım taraf bu kadar çok oynanmış ve hayranı olan bi oyunu nasıl uyarlayamadıklarıdır.
0
8 months ago
SymphonY profile photo
SymphonY
0
9 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks
ilk filmini daha çok beğenmiştim bu tipi pek beğenmedim, yine aksiyon dozundaydı ama fazlaca o kadar da değil diye içimden geçirdim desem düşüncelerimi ifade etmeye yeterli olur sanırım.
1
9 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Homeland'dan Peter Quinn'in başrolde olduğu (elemana aksiyon gidiyo ama kellik gitmemiş) bol aksiyonlu idare eder bi yapım ...
1
11 months ago
untildawn profile photo
untildawn
Gayet başarılı bir film olmuş, oyun uyarlaması söz konusuyken şunu da belirteyim, Assasins Creed filmi bile bu kadar güzel olmayacak gibime geliyor.
0
11 months ago
Sefa profile photo
Sefa
Hitman oyununu hiç oynamadım ve konuya ne kadar sadık kalınmış bilmiyorum ama genetiği değiştirilmiş insanların filmde terminatör gibi dolanması filme olan ilgimi zaman zaman azalttı ancak ajan 47 nin tavırları oyunculuğu güzeldi kendine hayran bıraktı ve aksiyonu güzel bir film izlenileblir.
0
12 months ago
EliteBrains profile photo
EliteBrains
Bu film icin beklentimin altında kaldı diyemicem hatta tam beklediğim gibi çıktı. İlk filmi başarılıydı o yüzden ikincisi ancak onun gölgesinde kalabilmiş, çoğu iyi filmim devam çekimlerinde olduğu gibi. Bir kere filmin hikayesinin ajanlıkla alakası yok. Sadece aksiyon odaklı, ki o da pek yapılamamış. Müzikler sahneleri vurgulayamamış çoğu yerde sönük kalmış. Hikayede kopukluklar çok, her şey alelacele yapılmış gibi, olaylar birden olup bitiveriyor, neden ne zaman vs bello değil bir bakıyorsunuz aksiyon başlamış bitmiş. Bunların dışında, Ajan47 yani Hitman, bir ajandan çok, bir mutanta benziyor. Birkaç süper gücü var ama onlar bile adama yeterli değil. Wolwerine'den çalıntı 1 2 sahne de gözüme çarptı. Aksiyon filmi olarak 'öylesine' izlenebilir, ama sadece o kadar.
0
12 months ago
enesdalyan profile photo
enesdalyan
Genel itibariyle, aksiyonu yerinde idi ama fazla hızlı işlenmiş film, yani hemen her şey oldu bitti ye geldi, bir bakmışım film bitmiş. oyunculuklarda başarılı sayılırdı, anlayacağınız daha iyileri var ama izlenmeyecek düzeyde de değil.
0
1 year ago
Agent47 profile photo
Agent47
tarafsız bir yorum yapabileceğimi sanmıyorum :D filmi beğendim ben. aksiyon yerine sanat filmi olsa yine beğenirdim ben. ama işte zayıf kalmış biraz, o bariz belli. daha iyi olabilirmiş. devamı gelecektir muhtemelen. toparlarlar umarım.
0
1 year ago
Poker profile photo
Poker
Yani işte diyebeleceğiiz tarzda bir film. Bir önceki Hitman filminden daha güzel bir havaya sahipti ama bayat bir aksiyondu. Filmin ortalarında sıkıldığımı itiraf etmeliyim. Senaryo vasattı ama filmi kurtaran öğe aksiyon sahneleri. Ama dediğim gibi bayat bir aksiyon. Puanım 10/5,5.
0
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Maalesef beklentimin çok altında kaldı. Aksiyon düzeyi idare ederdi ama o oyundaki gerilim ve heyecan dozunu göremedim. Seçilen oyuncu performans olarak yeterli olmuş olsa da maalesef tip olarak olmamış. Müzikler de olmamıştı. Şöyle biraz daha ayakları yere basan sert ve hareketli müzikler daha iyi olurmuş. Fkat hakkını belirtmeliyim ki senaryo olarak eskisine göre daha başarılı ve oyuna daha da sadık kalınmış. Kısacası 2007 yapımı filme göre daha iyi ama maalesef yeterli değil. Sinemaya gittiğime pişman oldum. İnternete düştüğünde izlemek daha mantıklı bir seçim olur.
2
over 1 year ago
BuseY. profile photo
BuseY.
Biz oyunu kimseye kendimizi fark ettirmemeye çalışarak, gizlenerek oynardık bu filmde çatışmalara bodoslama atlanmış hep. Yeni oyuncunun da sadece yanaklarının çukurluğu benziyor ajan 47'ye, onun dışında oyuncuyu beğenmedim. Aksiyon güzel gibi görünüyor. Fragmanı izlemeden önce büyük heyecan içindeydim ama hayal kırıklığına uğradım diyebilirim.
1
over 1 year ago

Who liked Hitman: Agent 47

Who wishlisted Hitman: Agent 47

Shelves that Include Hitman: Agent 47

Interesting content shared about Hitman: Agent 47

^ Back to Top