Home (2015) poster

Home (2015)

Director
Country
USA
Runtime
94 minutes
frameby Bir grup sevimli uzaylı peşlerindeki düşmanlarından kaçmaktadır ve onlardan kurtulabilmek için Dünya'da bir yerlerde saklanmaya karar verirler. Ancak uzaylılardan biri yanlışıkla düşmanlarına saklandıkları yeri ifşa ettiğinde büyük bir karmaşa başlar ve sevimli uzaylı tek çareyi bir genç kızdan yardım almakta bulur. Şimdi ikisini de dünyanın etrafında dolaşacakları son derece eğlenceli bir yolculuk beklemektedir.

eminuk profile photo
eminuk
Daha iyilerini izledim ama vakit geçirmek için güzel. Uzaylıların böyle beceriksiz, korkak ve aptal resmedilmesi ayrıca hoşuma gitti:)
0
3 months ago
mels profile photo
mels
Çok çok sevimli bir filmdi. :) İzlerken bol bol güldüm ve bazen de hüzünlendim. Yabancı filmleri dublaj izleme taraftarı olmadığımdan altyazılı izledim. Ancak Rihanna'nın sesi o ufacık çocuğa olmuş mu? Olmamış, hem de hiç olmamış. Bir süre sonra alışıyor insan,normal gelmeye başlıyor ama filmin başlarında çok yadırgadım o sesi. Keşke daha çocuk sesli biri seslendirseymiş, işte o zaman tadından yenmez bir yapım olabilirmiş. :)
4
7 months ago
UNALILK profile photo
UNALILK
Müzikler bu sevimli animasyonu daha anlamlı hale getirmiş... Türkçe dublaj izledim... Konuşmalar pek bir şekerdir :)
9
7 months ago
KlaketKafa profile photo
KlaketKafa
Yani o kadar güzel animasyonlar izledim ki zamanında, yeni bir tanesini beğenebilmem için gerçekten çok iyi olması gerekiyor. Maalesef Home benim için sıradandı, her animasyonda olduğu gibi sevimli unsurlar barındırsa da yeterli değildi. Ben de dublajlı izlemiştim, film çıkışı Türkçe'm hafiften oynamış olsa da dublajı beğenmiştim :)
2
7 months ago
SNOWSXYZ profile photo
SNOWSXYZ
beğendiğim animasyonlar arasında yerini aldı :)
3
7 months ago
phoeniks profile photo
phoeniks @melikebf 
ben de türkçe dublaj izledim çok tatlıdır filmdir de:)) çok güzel tatlı dostluk sevgi üzerine kurulu, güzel vakit geçirten bir anmasyondu, sıkılmadan izledim:)
4
1 year ago
melikebf profile photo
melikebf
Animasyonlarda tercihim dublajdan yana, bu konuda oldukça iyiyiz itiraf etmek gerek :) Her ne kadar türkçemi bozmaya elverişlidir de olsa, çoktur beğendim ve eğlendimdir. :D
6
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Çok güzel diyemicem fakat Rihanna'nın hatrına izledim çok da sıkılmadan. Sesi çok uymuş mu bilemicem biraz kalın kaçmış sanki çocuk için :D fakat önemli değil özellikle çocuklar için daha hoş bir film olucaktır.
0
over 1 year ago
burcst profile photo
burcst
Bayıldım ben buna yaaa ('ohy') :)) İngilizceniz bozulsun istemiyorsanız türkçe dublaj izleyin diycem ama bu sefer de türkçeniz bozulucak :) siz yine orjinalini izleyin ama Oh'un gramerini örnek almayın sakın :) Jlo'nun sesinden şarkılar da ayrı bi tatlıydı,izleyin gülümseyin :)
7
over 1 year ago
atillagrafi profile photo
atillagrafi
eh işte:) önce diğerlerini izleyin :)
1
over 1 year ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Oldukça eğlenceli ve çocuksu yanımı eğlendiren komik bir animasyondu. Seslendirmeler çok iyiydi. Bence izlenebilir. Küçük yaştakiler çok dah iyi vakit geçirecektir.
9
over 1 year ago
seksen profile photo
seksen
Orta seviye bir animasyon diyebilirim. Jim Parsons'ın seslendirmesi 'Big Bang'cilerin çok hoşuna gidebilir. Müzikler de fena değil. Ama ne yazık ki 7'den 70'e hitap etmiyor. Daha çok çocuklar hedef alınarak hazırlanmış. Yetişkinler için biraz basit kalmış. Demem o ki, bir ice age, madagaskar ya da monsters inc değil. Animasyonda sade bir konu ilerlemesi var. Kesinlikle yormuyor. Karakterlere gelirsek, duygularına göre renk değiştiren boovları da seveceksiniz. Ancak ana karakterimiz 'oh' gerçekten gönlünüzde taht kurabilir. Sonuç olarak, tavsiye edilebilecek bir çalışma olmuş.
1
over 1 year ago

Who liked Home

Who wishlisted Home

Shelves that Include Home

Interesting content shared about Home

^ Back to Top