Hook (1991) poster

Hook (1991)

Director
Country
USA
Runtime
142 minutes
KerseL Steven Spielberg'in büyüsüyle yükseklerde uçan maceramız Kanca'da Robin Williams, büyümüş Peter Pan'i, Dustin Hoffman ise meşhur olmayan Kaptan Hook'u canlandırıyorlarr. Bu eğlenceli filmde Julia Roberts'ı Peri Thinkerbell, Bob Hoskins'i korsan Smee ve Maggie Smith'i de orta yaşa erişmiş bir avukat olan Peter Benning'i, bir zamanların efsanevi Peter Pan'i olduğuna ikna etmeye çalışan Granny Wendy Darling rolünde izleyeceksiniz. Ve maceramız Peter'ın iki çocuğunu kaptan Hook'un elinden kurtarmak için Hiç Olmayan Ülke'ye gitmesiyle yeniden başlar. Yol boyunca düş gücünün, arkadaşlığın ve büyünün önemini yeniden keşfeder. Kanca en iyi görsel efektler dahil 1991 yılında 5 dalda Oscar adayı olan ve bütün yaş grupları için uyarlanan klasik bir öyküdür. Unutmayın, bütün çocuklar büyür; biri hariç...

kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Bir Robin Williams ve Dustin Hoffman birlikteliği. Julia Roberts'ı tinkerbell karakterine hiç yakıştıramadım her ne kadar oyunculuğu ile o muzip karakteri vermiş olsa da daha yaşlı olmayan bir yüz gerekirdi diye düşünüyorum. Zamanın sıkıntılı sanat yönetmenleri.
0
over 1 year ago
cinemarty profile photo
cinemarty
Steven Spielberg, ilk çocuğunun doğumunun ardından, eşinin geceleri çocuğuna yatarken anlattığı bu masalı film haline getirmeye karar verdi.
1
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Peter Banning, işkolik bir avukattır. Karısı ve iki çocuğunu fazlasıyla ihmal etmektedir. Ailece İngiltere'deki büyükanne Wendy'i ziyarete gittiklerinde, çocukları Kaptan Hook tarafından kaçırılır. Peter, peri Tinkerbell'in yardımıyla Olmayan Ülke'ye döner. Peter Banning, artık Peter Pan olmuştur ve Kayıp Çocuklar'ın da yardımıyla çocukluk anılarını ve uçmayı hatırlayacak ve Kaptan Hook ile savaşacaktır.
0
over 2 years ago

Who liked Hook

Who wishlisted Hook

Shelves that Include Hook

Interesting content shared about Hook

^ Back to Top