Horns (2013) poster

Horns (2013)

Director
Country
USA
Runtime
120 minutes
cinemarty Daniel Radcliffe'i ilginç bir rolde izlediğimiz filmde kahramanımız kız arkadaşının katilini arıyordur. Fakat bir gün kalktığında kafasından bir çift boynuzun çıkmaya başladığını farkeder...

melihkk1 profile photo
melihkk1
Kitabı resmen tek solukta okunacak bir yapım. İnsanı farklı duyguları farklı dozajlarda tattırıyor. Ama film gelmiş o güzelim hikayeyi almış içini bi güzel sıvazlamış. Ne karakterler kitaptaki gibi nede kilit yerlerde ki kurgu. Filmi zaten sardırarak izledim ve o bana yetti. Hikayenin tam aydınlandığı noktaları öyle bi tasfir etmişler ki bütün büyüsü bozulmuş. Geriye saçma sapan fantastik korku karışımı bir film kalmış. Bende filmi es geçin izlemeyin. Kitabı okumanızı ise şiddetle tavsiye ederim.
0
1 month ago
Kaanbasegmez profile photo
Kaanbasegmez
Vasatın bir tık üstü bir film. Bazı sahneler yer yer iyiyken konunun kırılma olucağı sahneler rezalet. Bir daha olsa izler miyim? İzlemem.
0
7 months ago
.SimS. profile photo
.SimS.
öncelikle ilgi çekici bir konusu olduğunu söylemeliyim ,filmde güzeldi olaylar filan sıkılmadan izledim fakat çok fazla boşluk wardı filmde we bu filmi anlamsızlaştırıyor , konusunu ,danielin oyunculuğunu beğendim ama çok hatası we boşlukları wardı bu yüzden orta halli bir film olarak kaldı benim için . boş zamanlarda izleyin derim ..
0
1 year ago
kahraman84 profile photo
kahraman84
Güzel bir filmdi. Bazı saçmalıkları olsa da zevk aldım izlerken.
0
over 1 year ago
UnknownUser00 profile photo
UnknownUser00
bence hiç bir şey olmamış. ne konuyu işleyebilmişler ne de oyuncular olmuş. KÖTÜ
0
over 1 year ago
tunahant profile photo
tunahant
Bu kadar ilgi çekici bir konu bu kadar vasat işlenebilirdi. 120 dakikamı boşa harcadığım için üzgünüm. Tam diyorsun ooo işler değişiyor olaylar başlıyor, bakıyorsun kısır bi olay örgüsü. hakikaten deymez.
0
almost 2 years ago
KARAGEYIK profile photo
KARAGEYIK
Film yer yer iyi iş çıkarsa da birçok kiritik nokta da s.çıyor. Buna rağmen beğendim nedendir bilmiyorum. Daniel Radcliffe rolünü fena oynamamış hatta tipi bu rolle gittmiş bile denilebilir. Belki de bu yüzden hoşuma gitti bilemiyorum.
3
almost 2 years ago

Who liked Horns

Who wishlisted Horns

Shelves that Include Horns

Interesting content shared about Horns

^ Back to Top