Horrible Bosses 2 (2014) poster

Horrible Bosses 2 (2014)

Director
Country
USA
Runtime
108 minutes
seraytaylan Üst düzey yöneticilere hizmet vermekten bıkmış olan Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) ve Kurt (Jason Sudeikis), ?Patrondan Kurtulma Sanatı 2'de kendi iş yerini açmaya karar verir. Ancak hilebaz bir yatırımcı çok geçmeden ayaklarının altındaki halıyı çekecektir. Dışlanmış ve umutsuz, elbette yasal bir merci olmadan üç kafadar, yatırımcının yetişkin oğlunu kaçırmak ve şirketlerinin kontrolünü yeniden ele geçirmek için saçma bir plan yapar. (imdb:6,3)

arifcicek profile photo
arifcicek
İlk filmin ekmeğini yemeye çalışan filmdir. Kadro zenginleşmiş ama film ortalama olmuş.
0
11 days ago
seraytaylan profile photo
seraytaylan
ilk filmden daha da iyiydi :)
0
5 months ago
lews profile photo
lews
Bir komediye göre kadrosu çok sağlam Kevin Spacey ,Jamie Fox, Christopher Waltz gibi prolar oynuyo , ilk yarısı biraz durgun geçsede ikinci yarısında arkadaslarınızla izlerken eğlenebileceğiniz çerezlik bir film.
0
10 months ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7
İlk filmle aynı düzeyde eğlenceliydi. Özellikle başrollerdeki Jason Bateman ve Charlie Day zaten dizilerindeki karakterleriyle paralel karakterleri canlandırdıkları için yadırgamak zor oluyor. 3. sü gelir büyük ihtimal ama sanırım kötü bir girişim olur.

Eşlik eden @phoeniks ve @desperate teşekkürler. :)
0
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
çok komikti ilk filmden daha çok güldüm daha çok eğlendim aksiyon da olunca işin içinde daha gideri, olmuş:))) eğlenceliydi eleştirlecek elbetteki bir takım unsurlar var ama işin eğlencesi niyetine izlendiğinde komikti baya güldüm:)))
3
1 year ago
hezarfen profile photo
hezarfen
konu olarak ilk filmi daha beğensemde bu filme daha çok güldüm..ve kevin spacey senin olduğun bir filmin kötü olma ihtimali ortadan kalkıyor bence iyi ki varsın..
1
over 1 year ago
Lioness profile photo
Lioness
Aman Tanrım başlarda çok sıkıldım ama sonra çok güldüm gece gece bütün ev kalktı kahkahama :D Özellikle o arabanın köprüden uçuğu sahnede :D
1
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
çok beğeni almış bence çok kötü bir film ve kara listeme bir film daha .. tavsiye etmiyorum yinede çerezlik izle ve unut bir film olabilir . Ailece izlenmemeli .
0
over 1 year ago
scrscream profile photo
scrscream
Filmin kamera arkası daha iyidi.Pek sarmadı..
0
over 1 year ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Güzel bir komediydi bence. Hatta ilkinden daha çok güldüm. 7/10
3
over 1 year ago
esarialtin profile photo
esarialtin
Sexist, cinsiyet düşmanı, bayağı bir film. Ortalama bir hollywood komedisi olarak adlandırabiliriz. Fakat çok daha iyi filmler bulabileceğinizden eminim. Bu film biraz piyasadaki boşluktan yararlanmakta bence. Eşdeğer bir kaç vizyon filmi olsaydı, turkçe altyazı sitelerinde top 10 listelerinde yer alabileceğini sanmıyorum. Boş 108 dakikanız var ve koca sinema tarihi içinde izleyecek başka film bulamıyorsanız. Tercih sizin, ben ettim siz etmeyin . :D
1
over 1 year ago

Who liked Horrible Bosses 2

Who wishlisted Horrible Bosses 2

Shelves that Include Horrible Bosses 2

Interesting content shared about Horrible Bosses 2

^ Back to Top