Horrible Bosses (2011) poster

Horrible Bosses (2011)

Director
Country
USA
Runtime
98 minutes
cinemarty Filmde Nick Dale ve Kurt adlı üç arkadaş, mutluluklarını engellediğini düşündükleri aşağılık patronlarından kurtulmaya ve onu öldürmeye karar verirler. Önce kiralık katil bulmak gibi bir fikre kapılsalar da en sonunda kendi işlerini kendileri görmenin en doğrusu olduğunu düşünürler fakat cinayet işlemek, tahmin ettiklerinden daha zor olacaktır.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Hoş bir filmdi. Fakat izlemeden önceki beklentimi çok da karşılamadı. Zaman geçirmelik bir film boş bir anınızda izleyebilirsiniz.
3
1 year ago
starch profile photo
starch
Kadro ve konu güzeldi. Güzel vakit geçirdim. Erkeklere daha çok hitap eden bir film diyebilirim. Teşekkürler PaRaNoYa7 ve diğer arkadaşlar..)
4
1 year ago
PaRaNoYa7 profile photo
PaRaNoYa7 @starch  @burcst  @desp  @phoeniks 
Bilindik yüzler, içi dolu olmayan bir senaryo. Gülmek için izlerseniz hayal kırıklığı yaşarsınız ama eğlenceli bir film olduğu da gerçek. Jennifer Aniston filmin artısı. Keşke daha fazla sahnesi olsaymış filmde.

Eşlik eden @burcst @phoeniks @starch ve @desperate teşekkürler. :)
5
1 year ago
phoeniks profile photo
phoeniks
çok komik ve eğlenceliydii:))
8
1 year ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
PAtronlarınnın eziyetlerinden bıkmış 3 arkadaş patronlarından kurtulmaya karar verirler.bir sürü yanlış anlaşılma o ve olaylar ve komedi...orj. dilde izleyin.çünkü bayağı küfürlü espriler Türkçede gümbürtüye gider..Jamie Foxx un kiraliık katil ismi süperdi : Adım mother fucker John..zenciler çift r , beyazlar tek r ile söyler :).. koptum yaaa..Jennifer Aniston dişçi rolünde.çalıştığı adama yaptıkları bir çok kişinin yerinde ben olsam dedirtcek cinsten..
2
over 2 years ago

Who liked Horrible Bosses

Who wishlisted Horrible Bosses

Shelves that Include Horrible Bosses

Interesting content shared about Horrible Bosses

^ Back to Top