Hot Fuzz (2007) poster

Hot Fuzz (2007)

Director
Country
UK
Runtime
121 minutes
Arcadia Londra polisi Nicholas Angel işinde iyi biridir. Hem da fazlasıyla iyi. Ekibinin geri kalanının bu işe kötü bakmasını ve motivasyon açısından olumsuz etkilenmesini engel olmak için Sandford kasabasında göreve atanır. Orası pek suç işlenmeyen bir bölgedir. Danny Butterman ile ortak iş yapacaklardır. Her şey Angel için sakin görünmektedir ta ki iki aktörün başı kesilmiş bulunana dek. Kaza diye nitelendirilen bu duruma Angel asla ikna olmaz. Dahası giderek başka insanlar da ölmeye başlar. Angel ve Danny herkesle çatışmaya başlarlar. Kaza gibi görünen olayların arkasındaki gerçeğin peşindedirler.

filmbilir profile photo
filmbilir
süper
0
almost 2 years ago
yazcsefa profile photo
yazcsefa
Bence üçlemenin en iyi filmi çok başarılı.
1
almost 2 years ago
toretto112 profile photo
toretto112
Avrupa sineması adına konuşursak en komik ilk 100 komedi filmi arasına girer sadece mekan insanı biraz düşündürüyor kesinlikle izlemelisiniz.10/8.0
0
almost 2 years ago
Ovuzo profile photo
Ovuzo
Şimdiye kadar izlediğim en zeki filmlerden biri. Her şeyin anormal bir biçimde normal olduğu ama aslında işin iç yüzünün öyle olmadığını düşünen karakterin bile işinden başka bir şey düşünmeyen obsesif bir kişilk olmasından başlayıp sıralanabilecek pek çok özelliği ile bizdeki adıyla Sıkı Aynasızlar komedi, aksiyon bileşimini şimdiye kadar beklenmedik tatlar barındırarak veren, İngilizlerin bu sefer evrenseli yakalayan mizah anlayışları ile seyir keyfi yüksek bir filme dönüşen son tahlilde izlenmesi gereken filmlerden biri.
4
2 years ago

Who liked Hot Fuzz

Who wishlisted Hot Fuzz

Shelves that Include Hot Fuzz

Interesting content shared about Hot Fuzz

^ Back to Top