How to Train Your Dragon 2 (2014) poster

How to Train Your Dragon 2 (2014)

Director
Country
USA
Runtime
102 minutes
Noir Astrid, Snoutlout ve grubun geri kalani ejderha yarislarinda birbirleriyle yarisirken, ayrilmaz ikili yolculuklara cikiyor, bilinmeyen yerlere gidip yeni dunyalari kesfediyor. Maceralarindan biri onlari yuzlerce vahsi ejderhanin ve gizemli Ejderha Surucusu’nun yuvasi olan gizli bir buz magarasina surukluyor. Iki dost kendilerini barisi korumak icin bir savasin ortasinda buluyor.

pembekelebek profile photo
pembekelebek
en az ilki kadar güzel bir animasyon filmi.. ama ilkinde daha komik sahneler vardı..
0
7 months ago
EDITOR profile photo
EDITOR
GÖRSELLİK SÜPER Çizgiler bebeklerle, kuklalarla birbirine karışmış gibi. Renkler olağanüstü. Sahneler biraz daha yavaş olsaydı gözü çok daha az yorardı. Azıcık tempolu olmuş...Anime severler bu devam filmini kaçırmasın.
0
over 1 year ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
İlk film kadar etkileyici sahnelere sahip; aile etkisi ile de pekiştirilmiş bir yapım. İzlemeden geçmeyin.
0
over 1 year ago
StarDust profile photo
StarDust
çok güzel bir devam filmiydi. hatta birincisinden daha doyurucuydu. konu genişlemiş ve kendi içinde tarih oluşturmuş. savaş sahnelerinde de oldukça emek vardı. uçuş sahneleri ise gerçekten izlemeye değerdi. bir animasyon için hem eğlenceli hem de etkileyiciydi. tavsiye edilir..
2
almost 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
ilk film gibi bu filmde iyiydi güzel bir devam filmi olmuş görsel efektler gerçekten üst düzeydi bu kadar yüksek puan almasının en önemli nedeni bu bence :)
0
almost 2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk filme olduğu gibi buna da bayılmadım. Imdb puanı o kadar yüksek ki animasyon filmlere göre çok aşırı şyler bekliyor insan. İlk filmin biraz daha altında olduğunu düşünüyorum. Hoş bir animasyon filmi ama pek de hakettiği puan değil bu bence.
0
2 years ago

Who liked How to Train Your Dragon 2

Who wishlisted How to Train Your Dragon 2

Shelves that Include How to Train Your Dragon 2

Interesting content shared about How to Train Your Dragon 2

^ Back to Top