Howard the Duck (1986) poster

Howard the Duck (1986)

Tags
Action, Adventure, Comedy
Director
Country
USA
Runtime
110 minutes
KerseL İnsansı bir ördek... Hem de daha önce hiç de görmediğimiz türden... Howard the Duck, dünyadaki uzaylı istilasını durdurmak üzere yaşadığı gezegenden dünyaya gitmek durumunda kalır. Artık dünyada bulunma nedeni ve tek çaresi insanlara yardım etmek ve bu korkunç istilayı durdurmaktır.

Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
İlk saatinde fena bir film olmadığı izlenimi verse de ardından her sahnede kalitesi gittikçe düşüyor ve finalde dibe vurmuş. Tabi yıl eski teknoloji falan ama o yıllarda yapılmış çok kaliteli şeyler de olduğu için bu pek de bahane denemez. orta şekerin altında bir film ama çok berbat da diyemem. Benim düşüncem temelinde güzel konusunu olduğu daha doğrusu karakterin hikayesi olarak. Önümüzdeki yıllarda yeniden düzenlenmiş iyi bir senaryoyla tekrar çekimiyle daha eğlenceli bir hal alabilir. 4/10
3
10 months ago
Brook profile photo
Brook
Enteresan bir uzaylısı olan ve Karanlıklar Lordu olarak ne yediği belirsiz bir şeyi gözler önüne seren "Eh işte" dediğim bir filmdi. Diyaloglar fena değildi. Onun dışında yılını da göz önüne alırsak boş bir zamanınızda merak ederseniz izleyin diyebileceğim bir film.
5
10 months ago
KerseL profile photo
KerseL
Bilim kurgu,aksiyon,komedi,macera ve Ördek Howard , zamanına göre oldukça eğlenceli ve komik bi film ...

Oyuncu kadrosunda, The Shawshank Redemption'dan Tim Robbins, Beetlejuice'den Jeffrey Jones ve Back to the Future'dan Lea Thompson var.
3
10 months ago
CANERAHMET profile photo
CANERAHMET
86 yapımı olduğunu da düşünerek fena olmayan film gerçi uzaydan getire getire bir ördeği getirmek kimin fikriyse artık
0
2 years ago

Who liked Howard the Duck

Who wishlisted Howard the Duck

Shelves that Include Howard the Duck

Interesting content shared about Howard the Duck

^ Back to Top