I Am Number Four (2011) poster

I Am Number Four (2011)

Director
Country
USA
Runtime
109 minutes
cinemarty Yazar Pittacus Lore’un çoksatan kitabından uyarlanan film, kendisini öldürmek için gönderilen tehlikeli düşmanlarından kaçan John Smith’in aksiyon ve gerilim dolu öyküsünü anlatıyor. Kendisini öldürmek için yollanan tehlikeli ve acımasız düşmanlarını peşinden sürükleyen bir kaçak olan genç John Smith, kimliğini saklayarak koruyucusu ve arkadaşı Henri ile birlikte eyalet eyalet dolaşıyordur. John, her seferinde, geçmişini saklayan yeni bir kimliğe bürünüyor... Bundan böyle evi olarak kullandığı Ohia eyaletinde John'un karşısına yaşamını değiştirecek sürpriz olaylar, ilk aşkı, yeni ve güçlü yetenekler ve kendisinin ilginç kaderini paylaşan başkalarıyla olan bağlantısı çıkıyor. Kendisini bulmaya çalışan ölümcül düşmandan kaçmaya çalışan John, kendi gerçek kimliğini saklayan ve sıradan bir öğrenci kimliğine bürünen sıradışı bir adam. Onunla aynı kaderi paylaşan üç kişi daha önce yok edildi... Ama O, Dört Numara.

mtufan profile photo
mtufan
Görsel efektleri, seçilen sahneler, aksiyon, oyuncular ve tabiki hikaye; bütünüyle tam bana hitab etti. Böyle bir filmin olduğunu yeni öğrendim aslında. Kaybı Reklamı hiç yapılmamış olması. Uzun zamandır filmlerle aram iyidir ve benden 5 yıl kaçmış. Kahramanlık, uzaylı, farklı yaratıklar görmek isteyen izlesin zira böyle eksiksiz ve şaşırtıcı filmler nadir yapılmakta..
0
5 months ago
SoulArt profile photo
SoulArt
büyük beklentim yoktu... olsada karşılamayacak bir film... pişmanlık yok ama izlemesemde birşey kaybetmezmişim....
1
almost 2 years ago
atillalkan profile photo
atillalkan
Çok klişe vardı baydı . okula yeni gelen çocuğun okulun en populer çocuğuyla takışması onun hoşlandığı kızla çıkması falan pööff.
1
almost 2 years ago
ZEYOVIC profile photo
ZEYOVIC
Filmin keşke devamı olsaydı hiç bitmesini istemediğim bir film oldu
0
over 2 years ago
RussellCroweHayrani profile photo
RussellCroweHayrani
Bu filmin devamı gelsin çok isterdim ancak maddi sıkıntılardan dolayı serinin devamını getiremiyorlar :/
0
over 2 years ago
BuseY. profile photo
BuseY.
film güzeldi bence. özellikle efektleri ve aksiyon sahnelerini oldukça beğendim. çok abartılacak bir konusu olmasa da sıkılmadan izledim, eğlendim.
1
over 2 years ago
.SimS. profile photo
.SimS.
film diğer fantastik yapımlara göre biraz basit kaçmış ama yine de izlenebilir güzel bir film . normalde dewam filmleri olacaktı ama hala çıkmadı galiba iyi gişe yapmadığı için vazgeçildi .
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
10 numara film.izleyin pişman olmazsınız
0
over 2 years ago

Who liked I Am Number Four

Who wishlisted I Am Number Four

Shelves that Include I Am Number Four

Interesting content shared about I Am Number Four

^ Back to Top