I Love You Phillip Morris (2009) poster

I Love You Phillip Morris (2009)

Director
Country
France
Runtime
98 minutes
GoodDaySunShine Steven Russell, karısı Debbie ile birlikte mutlu bir evlilik hayatı sürdürmektedir; ta ki yaptığı bir kaza kendi açısından dramatik sonuçlar doğurana kadar. Steven şimdiye kadar fark etmediği bir gerçekliğin ayırdına varır: O bir eşcinseldir. Steven bundan sonraki hayatını artık yeni keşfettiği gerçekliğe göre yaşayacaktır.Bölge Hapishanesi'nde tanıştığı Philip Morris'e tutulan ve onunla gelecek hayalleri kurmaya başlayan Steven, sevdiği erkeği hapisten kurtarmanın yollarını aramaya başlar.

Shaman profile photo
Shaman
Öncelikle gerçek hayattan bir öyküyü çok güzel yorumlamışlar, bu filme ayrı bir değer katıyor çünkü gördüklerinize inanmanız cidden zor. Jim Carrey oyunculuğunu yine konuşturmuş, mimikleri yine süper :) Çoğu zaman tek bir müzik kullanılmış o da gayet hoş sevimli bir müzik, izlerken canınız sıkılmaz hatta eğlenirsiniz. Hafif komedi unsurları dışında dram filmi diyebilirim. Düşük bir ihtimal ama filmden sıkılsanız da eminim son 15 dakikası bile filmi sevmeniz ve 'iyi ki izlemişim' demeniz için yeterli olur.
0
10 months ago
kaptankaptanim profile photo
kaptankaptanim
Kaçırılmaması gereken bir film. Bu adamlar bu eşcinselleri nasıl yaratmışlar böyle yahu diyeceğiniz oldukça eğlenceli bir film.
0
over 1 year ago
yabann profile photo
yabann
Ewan Mc Gregor bu filmde çok iyiydi . fena film değildi sıkılmadan iyi vakit geciriyorsunuz... tavsiye ederim iyi zaman geçirmelik :)
2
2 years ago
Ricky.McFloyd profile photo
Ricky.McFloyd
Jim Carrey'nin beğenmediğim ender filmlerinden. Hatta tek diyebilirim şuana kadar izlediklerim içinde.
0
2 years ago
GoodDaySunShine profile photo
GoodDaySunShine
Jim Carrey içindeyse zaten tereddüt etmeyin.. Eski filmlerinden birkaç tanesi idare eder güzellikte ama son dönemde hangi filmde bulunursa ayrı bir çarpıcılığı oluyor.. Eşcinsel önyargınızdan kurtulun ve izleyin derim, gerçekten keyifli ve güzel bir film..
0
over 2 years ago
TARIK59 profile photo
TARIK59
Steven Russell, karısı Debbie ile birlikte mutlu bir evlilik hayatı sürdürmektedir; ta ki yaptığı bir kaza kendi açısından dramatik sonuçlar doğurana kadar. Steven şimdiye kadar fark etmediği bir gerçekliğin ayırdına varır: O bir eşcinseldir. Steven bundan sonraki hayatını artık yeni keşfettiği gerçekliğe göre yaşayacaktır.Bölge Hapishanesi'nde tanıştığı Philip Morris'e tutulan ve onunla gelecek hayalleri kurmaya başlayan Steven, sevdiği erkeği hapisten kurtarmanın yollarını aramaya başlar.
0
over 2 years ago

Who liked I Love You Phillip Morris

Who wishlisted I Love You Phillip Morris

Shelves that Include I Love You Phillip Morris

Interesting content shared about I Love You Phillip Morris

^ Back to Top